Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mi lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mi lenne az elvárásotok egy nővel szemben, h kitartott szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Alapból egy szép lány vagyok ezzel sosem volt gondom, viszont nem értek sok mindenhez. Nem szeretnék a cérnagyárban dolgozni havi 120ezerért életem végéig ezért arra gondoltam, hogy inkább kitartott lennék.

Kíváncsi vagyok hogy nektek mi lenne az elvárásotok hozzá. Írjatok nyugodtan úgy is ha nem kerestek annyit. Képzeljétek el, hogy olyan hekyzetben vagytok anyagilag hogy ezt megtehetnétek.

A cél az hogy korrekt legyen és férfi se érezze magát becsapva emiatt.

Nyugodtan mondjatok hétköznapi feeladatokat vagy akár szexuális jellegű dolgokat.

Úgy gondoltam, hogy házassággal és 2 gyerekkel, hogy ellenérdekelt legyen a férfi is a különválásban.

Légyszi ne nagyon oltsatok szét. Tudom, hogy ez alapból egy ellenszenvet kiváltó dolog és megértem ha te ezzel nem értesz egyet.


2020. aug. 6. 19:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
30 Köszönöm szépen a válaszod.
2020. aug. 8. 20:20
 32/33 anonim ***** válasza:
30%
🤦‍♂️🤦‍♂️🙁
2020. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Fiatalabb korosztálynak nem kell kitartott mert ingyen megkapják a szexet elég egy házias lány választaniuk aki dolgozik. Szerintem a te célcsopirrod a 40 feletti lenne, mert ők már nehezebben ismerkednek és jobban imponált nekik egy fiatal nő figyelme.

"Úgy gondoltam, hogy házassággal és 2 gyerekkel, hogy ellenérdekelt legyen a férfi is a különválásban." Ezzel a mondattal szerintem pedig már csak egy balekot találnál. Normális ember csináljon gyereket egy olyan nőnek akit nem szeret? De még akkor is el lehet válni. Viszed a házasság után megszerzett vagyon felét ami valószínű nem sok ha 3 embert ki kell tartania az embernek és te jársz rosszul mert egyedül maradsz 2 gyerekkel.

2020. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!