Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha masba szerettel kapcsolat/h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha masba szerettel kapcsolat/hazassag alatt de megsem leptel hanem kitartottal a parod mellett utolag hogy erezted? Jol dontottel?

Figyelt kérdés
Illetve jelentett-e meg valamit a harmadik szemely vagy sikerult teljesen elfelejteni ?
2019. jún. 3. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen, utólag látom, hogy jól döntöttem, bár akkor majdnem belepusztultam lelkileg, pedig nem vagyok szerelmes típus.


Bár az sem elhanyagolható tényező, hogy én rossz emberbe "szerettem bele", és nem is dimenzionálom túl a szerelmet, nem a lángolás miatt vagyok vagy nem vagyok kapcsolatban ( a többséggel ellentétben). Emberileg nem passzolt volna hozzám. A párom értékesebb ember, és ez számomra pl fontosabb, mint lángolni. (Előbbire lehet építeni, utóbbira nem)

N

2019. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én léptem, de én így tettem jól. Mert exemmel tönkrementünk, elmúlt a szerelem, nem is illettünk össze, csoda hogy 3 évig húztuk. De azzal se jöttünk össze, akibe belezúgtam, de nem is baj. Egyáltalán nem baj. Néhány hónappal később ismertem meg jelenlegi párom, aki lepipálja lazán exem is, meg azt is, aki miatt exemmel szakítottam. Sokkal jobban illünk össze, sokkal kedvesebb, sokkal jobban néz ki, sokkal jobb a kémia köztünk. Azonnal belém esett, és addig küzdött, amíg fel nem szedett, és bele nem szerettem.
2019. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Sikerült másba szeretnem a férjem mellett.Képes lettem volna elhagyni a férjem,ha az a másik kicsit jobban ragaszkodik hozzám.És én sem vagyok szerelmes típus,azt hiszem a másik lett volna számomra az "igazi",és úgy gondolom nem idealizáltam túl
2019. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A baj mindig, hogy másokba keressük a hibát, nem vagyunk képesek elfogadni a rossz tulajdonságainak, egy kicsi változás is fájdalmas a legtöbb ember részére, könnyebb úgy pár ember lelki ismeretének ha a másik emberre hárítja az összes felelősséget majd angolosan távozik.
2019. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg hasonló cipőben vagyok, benne vagyok egy rossz távkapcsolatban, hűséges típus vagyok de most pár hete beleszerettem egy férfiba. Nem tudom mi lesz a végkimenetel
2019. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és nem bántam meg. A harmadik személynél megnyomtam a DEL-t
2019. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!