Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek valakivel akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 08:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen nem. Volt olyan, hogy csak utólag derült ki, hogy volt valakije, de az más eset és azonnal lekoptam.
2020. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Erre én is kíváncsi vagyok. Illetve ha igen, akkor miért. Ha nem,miért nem?


Kivételek milyen esetben lehetnek?

2020. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha a barátnője én vagyok, akkor persze :D

Egyébként inkább kerülném az ilyen helyzeteket. Bár meggyőződésem, hogy ha lefeküdnék egy foglalt pasival, nem én lennék a bűnös luvnya, mert az ő kapcsolatában neki kell hűségesnek lennie (én ugyan nem csábítgatok el senkit a párja mellől), és ha velem nem, akkor majd megcsalja mással, de ennek ellenére nekem nem hiányzik ilyesféle bonyodalom az életemből. Kósza szexre is találok szingli pasikat, kapcsolatra meg főleg, szóval nem vagyok rászorulva más pasijára.

2020. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha tudom hogy barátnője van, eleve tabu.

Persze ezzel nem állítom, hogy soha nem is fog megtörténni. Valószínűleg ha a pasi a lakásomon van, én a szexis fehérneműmben, bennem még két pohár bor, és akkor derül ki, akkor már nem küldeném haza. Utólag persze nagyon megbánnám gondolom. Ez az egszcsak hipotetikus, de nem vagyok egy szent Johanna, gyenge ember vagyok és ezt tudom.

2020. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne? Simán.
2020. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
A karma visszaüt remélem tudják azok, akik igennel válaszoltak. Visszafogjátok előbb utóbb kapni, amit adtok.
2020. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
soha nem tenném.
2020. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elfogadó vagyok, de a megcsalást aljas dolognak tartom és nem asszisztálok hozzá. De egyetértek a #3-sal, a pasin áll vagy bukik a hűség, az ő dolga. Ha meg akarja csalni a barátnőjét, akkor ha én nem hagyom, megteszi mással.
2020. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem is lehet ebből jól kijönni. Ha leválasztjuk az erkölcsi oldalt is (ami szintén a nem mellett érv), akkor is, miért lenne nekem jó? Én komoly kapcsolatot keresek, nem csak szexet. Vagy a lánnyal marad és akkor hol a komoly kapcsolatom? Vagy szakítanak, és akkor is valószínűleg csak lyuknak kellettem mellette "nem tette még túl magát ezen, csak lazára vágyik". Vagy ha mégis kapcsolatot akarna kezdeni velem, akkor ilyen emberben én hogy bízzak?


De ha valaki nem is akar kapcsolatot: hiányzik ez a dráma? Meg szegény csaj...

2020. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ez úgyis egy anonim oldal, azért írtam ki ezt a kérdést, mert van egy pasi akivel ezt el tudom képzelni. A kapcsolata az utolsókat rúgja, a barátnője már többször szakítani akart vele és valószínüleg meg is fogják tenni. Én nem keresek komoly kapcsolatot és talán egy erkölcstelen ember vagyok, de nem sajnálom a barátnőjét, eszembe sem jut hogy fogja érezni magát ha esetleg lesz valami, nem is ismerem a lányt, valószínüleg nem is fogom.
2020. aug. 7. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!