Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne bántsam meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne bántsam meg őt?

Figyelt kérdés

Egy majdnem 9 éves kapcsolatom zárult le nemrég, teljesen padlón vagyok miatta. Viszont a volt munkatársam teljesen belém esett. Nekem is szimpatikus volt nagyon a pasi, bár egyáltalán nem a típusom. Csak nagyon laza kapcsolatra vagyok most képes vagy még arra sem, viszont ő egy életre tervez velem. Tegnap azonban kiderült, így 1,5 év ismertség után, hogy 5 éve elvált és van 2 gyereke (9 és 8 évesek). Bennem emiatt megszólalt a vészcsengő, rossz érzésem van tőle. Én soha nem akartam gyerekeket és az, hogy neki 2 is van, megrémiszt. Tudom, hogy nem az enyémek lesznek, de én szerelem nélkül ezt nem akarom bevállalni. Tisztában vagyok azzal, hogy mindenkinek van múltja és bizonyára mindenki hozott olyan döntést, aminek nyomait magával cipeli, de én még csak 28 éves vagyok és van rá lehetőségem, hogy olyannal kezdjek, aki "tiszta lappal" indul. Ráadásul két hete költöztem el onnét, ahol ő lakik kb. 800 km-rel arrébb és egy hónap múlva újra költözöm kb. még 1000 km-t, így bizonyára távkapcsolat lenne belőle.

Hogyan mondjam el neki úgy bántás nélkül, hogy nem akarok vele járni? Semmiképpen sem szeretném őt összetörni.



2020. aug. 7. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy leírtad. Semmi esélye, hogy egészséges kapcsolatotok legyen, kár bele kezdeni.
2020. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így ahogy le írtad nyugodtan elmondhatod neki mivel elmész elég messzire így nem mersz belekezdeni komoly kapcsolatba főleg a gyerekeket nem lehet ilyennek kitenni.
2020. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!