Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok szelíd, békés természetűek?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki tudja magáról, hogy képtelen lenne bárkit megütni, akár csak egy pofont is lekeverni?
2020. aug. 8. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok az. Nem szoktam pofozkodni, de eléggé fel van vágva a nyelvem és eléggé erős a stílusom. Tipikusan az vagyok, aki kiáll magáért és nem hagyja magát, szóval a legtöbb ilyen helyzetben nem vagyok jó partner annak, aki győzni akar ellenem és nem megdumálni velem.
2020. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Minden emberből akár nő, akár férfi ki lehet hozni az állatot. Mindenkiből. Még a birkatürelműből is-ha valaki akarja.
2020. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze. Nem vagyok békés természetű, de ha neki állnék pofozkodni, és visszakapnám, abba belehalnék.
2020. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a legtöbb embernek nem ezek a jelzők jutnak eszembe rólam, elég nyers és egyenes szoktam lenni, van egy erőteljes hangszínem, trágár szavakat viszonylag gyakran használok, bele merek állni egy vitába, ha nem értek egyet valamiben. De megütni nem ütök meg senkit, akármennyire érzem bántónak, rosszindulatúnak vagy idegesítőnek, amit csinál.
2020. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3 *visszakapnám, abba belehalnék.


Nem hiszem, ha az az első olyan, hogy utána a másik meg sem meri emelni a kezét már.

2020. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki pofozkodásrahajlamos-e, nem a szelídég, hanem az ALAPSZINTŰ civilizáltság fokmérője, kérdező. Téged amúgy honnan szalajtottak?
2020. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, ha az az első olyan, hogy utána a másik meg sem meri emelni a kezét már."


Vékony, gyenge nőként nem tudok akkorát ütni, hogy bárki megijedjen tőle.

2020. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os, mi az, hogy honnan szalajtottak? Hát téged honnan? Szerinted a Holdról jöttem? Épp elég erőszakos, hisztérikus természetű nőt láttam, ne tegyél úgy, mintha nem lennének ilyenek a "civilizáltak" között is. Nem a pofozkodáson kell lovagolni, hanem úgy általában, olyan nőket tartok szelídnek, akik békés természetűek, nem akarnak bántani senkit, se szóval, se tettekkel.
2020. aug. 8. 21:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk érdekes téma, ha szóval megbántok valakit, az annak köszönhető, hogy nem mindig szépítem a mondandómat, de kifejezetten bántó szándékkal nem mondok kb. semmit.
2020. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"olyan nőket tartok szelídnek, akik békés természetűek, nem akarnak bántani senkit, se szóval, se tettekkel"


Szóval mi a baj? Ha azt mondom, "de qrva büdös van a buszon, de lefejelném azt, aki 40 fokban nem fürdik", akkor te megijedsz?

2020. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!