Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok szelíd, békés természetűek?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki tudja magáról, hogy képtelen lenne bárkit megütni, akár csak egy pofont is lekeverni?
2020. aug. 8. 15:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es, meg nem ijedek, de ebből már érzékelem, hogy nem olyan vagy, akit én szelídnek tartok.
2020. aug. 9. 08:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Veled attól még lehetek szelíd.


Nekem arról, amit leírsz, nem a szelíd jut eszembe, hanem egy bamba kis robot, aki apuci kedvéért folyton mosolyog.

2020. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Lehetsz szelíd, addig, amíg minden a kedved szerint történik. De azután?

Igaza van annak, aki azt írta, hogy mindenkit ki lehet hozni a sodrából. Csak éppen nem mindegy, hogy milyen könnyen, és milyen gyakran történik ez még, mint ahogy az sem, hogy a másik embernek mekkora szerepe van ebben. Vannak olyan emberek, akik magukat hergelik, felnagyítva valamit, majd a másikra fogják.

2020. aug. 10. 07:19
 14/17 anonim ***** válasza:

De emberekkel nem szoktam genyó lenni. Forrok magamban. Nem mehetek oda idegenekhez, hogy "hé, használj már deot".


Magamban simán eldühöngök, de soha nem támadok rá senkire a magam dühe miatt.


Ha megyek valahova akárkivel, pár, tesó, szülő, és mondjuk előttünk valaki csak úgy szélnek ereszti a szemetet, tuti dühös leszek, és elkezdem mondani a velem lévőnek, hogy "ez mekkora paraszt, ki nevelte ilyennek", stb., de nem fogok emiatt üvöltözni.


Nem szoktam másokat hibáztatni a saját érzelmeimért, nem vagyok olyan, mint azok a szülők, akik a gyerekeiken verik le, ha rossz napjuk volt, mert velük mernek kiabálni.

2020. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Biztos kedves nő lehetsz. Viszont a hangos megjegyzésekkel a neked nem tetsző dolgok miatt, érdemes vigyázni. Elég sok a valamilyen szinten idegbeteg ember, nem tudhatod, ha meghallja, hogyan fog reagálni, bármennyire is neked van igazad.
2020. aug. 10. 10:40
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem teszek hangos megjegyzést, a mellettem lévő emberemnek mondom el emberi hangon, ha nem tetszik valami.


Ismerem jól azokat a hangosan "suttogó", és "addig néz téged, míg észre nem veszed, hogy néz, hogy aztán megrázhassa a fejét, hogy tudd, hogy valami nem tetszik neki" embereket, nem az vagyok.

2020. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azokat én sem bírom, még akkor sem, ha egyébként igazuk van. Én nem szoktam magamban sem háborogni, mert úgy sem használ, nekem inkább csak árt, ha más hülyeségén bosszankodok. Legfeljebb sokat mondóan ránézek a velem lévő személyre.
2020. aug. 10. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!