Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sex és semmi más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sex és semmi más?

Figyelt kérdés

Csak két hetente akar sexelni, nekem sokkal nagyobb igényem lenne rá. Hiába mondom neki, nem történik változás.A sex is mindig ugyan úgy...megszokott 16év után.

Lenne valaki aki után kb. 3hete vágyódom ,csak testileg.Nagy dilemma... Nagy a késztetés... de nagy a bűntudat is.... Mi lenne jó?


2020. aug. 9. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ötletnek is rossz.
2020. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Az lenne jó, ha megmondanád: "változtatsz, vagy én változtatok..."
2020. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Beszéljetek meg vagy szakítsál.
2020. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mondogatástól nem is lesz vàltozás, ha neki nincs igénye többre.

Lépj ki, a félrekeféléstől otthon nem lesz megoldva semmi. Vagy te is ennyire csak a saját kielégüléseddel törődsz, hogy nem számít senki és semmi?A jellemtelen út csak az egyetlen lehetőség szerinted?

Eszem megáll, hogy felnőtt emberek csak a másik âtverésében tudnak gondolkodni.Mindenre az aljas viselkedés a megoldás.

2020. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!