Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiknek rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiknek rosszabb? Egy nőnek, akit fuckzone-ba rakott egy férfi, de a nő többet akar vagy egy férfinak, akit friendzone-ba rakott egy nő, de a férfi többet akar?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy fuckzone vs. egy friendzone helyzet áll fenn, akkor általában azért rosszabb a friendzone, mert az esetek többségében tovább tart, mint mire kiderül, hogy fuck zoneban vagy. Feltételezve, hogy felelős szexet folytat a pár és óvszerrel védekezik, esetleg a szűrésre is elmennek, nyilván, ha a nő összeszed valamit, ami miatt élete végéig eü problémái lesznek, akkor az mindent visz.


Ha időre azonosan hosszú időszakok, akkor a fuck zone szerintem rosszabb, mert több férfitól jön olyan visszajelzés, hogy csak "arra" kellesz, illetve szerintem több mentális energia feldolgozni azt, hogy lefeküdtem valakivel, mint azt, hogy barátként kellett viselkednem.

2020. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!