Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánnyal randiztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal randiztam egyszer, aztán megkérdezem tőle 1-2 nap múlva, hogy lenne-e kedve átjönni filmezni, akkor tudja, hogy igazából szexelni szeretnék és ha igent mond, az azt jelenti, hogy benne van a szexben?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos.
2020. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha nem virágnyelven beszélnél...

Tudod, kommunikáció...

2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem ezt. Ha azt mondják filmezni, akkor filmezésre gondolok.

Mondjuk második találkán amúgy se mennék fel senkihez.

2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
76%
Lehet nagy film guru és végignézi a filmet kiértékeli és hazalibben a végén.
2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod, hogy dugnál egyet, ő átmegy, és menet közben meggondolja magát, akkor az is nemet jelent.

Szóval nem tudom értelmezni, hogy te mit is értesz ez alapján beleegyezés alatt.

2020. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És még azt mondják a nőkre, hogy ők nem tudnak világosan és egyértelműen kommunikálni. :)
2020. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha azt mondanám neki, hogy lenne kedved szexelni nálam? Akkor nyilván azt mondaná, hogy nem, mert nő és egy normális nő nem mondhat igent egy ilyen ajánlatra, akkor is, ha lenne kedve szexelni egy jót.


Viszont ha azt kérdezem tőle, hogy lenne kedved filmezni, borozni nálam? Nyilván tudja ő is, hogy szeretnék vele szexelni, azért hívom fel második találkozásnál egyből a lakásomra. És ha magában úgy gondolja, hogy végülis szexelne egy jót, akkor erre a filmezéses ajánlatra igent mondana. Aztán borozgatás után már kezdeményezném is a dolgot... :D


Így értettem a kérdésemet. Vélemény? :D

2020. aug. 9. 14:56
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, ne hallgass az itteni fapinákra!

Ha áthívod filmezni, pontosan tudja, mit akarsz (vagy mi lehet a film "vége").

2020. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kérdezed ahogy akarod.
2020. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó ez a kérdés? Ha TE (az itteni válaszolók "segítségével") ELDÖNTÖD, hogy neki értenie kell az igazán homályos felhívást, és hogy ezzel beleegyezett a szexbe, akkor ha elmegy hozzád, de kiderül, hogy mégsem akar szexelni, mi lesz? Ráfogod, hogy hazudik? Bemagyarázod neki, hogy megígérte? Megdugod csakazértis? Rámászol, és nyomatékosan felhívod a figyelmét, hogy "ezek után" illene dugnia, úgyhogy lazítson már? Utóbbi kettő büntetendő. De megjegyzem én is: soha senki nem tartozik szexszel senkinek, akkor sem, ha megígérte, sőt még akkor sem, ha már elkezdte, de félbehagyta. Tehát ha érti a csaj, miért hívtad, és úgy megy hozzád, akkor sem veheted készpénznek, hogy lesz szex. Egyébként fordítva is igaz: ha egy otthoni randin tényleg mindketten csak filmezni akarnátok, akkor sem vehetnéd biztosra, hogy nem alakul úgy, hogy közben nagyon megkívánjátok egymást...


Hülyeség itt kombinálni. Megpróbálsz kezdeményezni, aztán majd kiderül, hogy éppen akar-e. Ha közben esik le neki, hogy eleve csak szexre ment ki az egész meghívás, de neki ez nem stílusa, és felháborodik ezen a hátulról jövő, sunyi-lapos módszeren, akkor elkönyveled, hogy nem jött össze, és levonod a következtetést, hogy érthetőbben kéne kifejezni mit akarsz, nem pedig valami teljesen mást mondani.


Ha nem mondtad volna, hogy filmezni és borozni hívod, hanem csak annyit, hogy jöhetne hozzád (vagy még esetleg olyasmit, hogy "azt csinálunk majd, amihez csak kedvünk van ;)"), több oka lenne szexre gondolni. Így most vagy tudja mit akarsz, vagy nem.


Amennyiben a kérdést azért tetted fel, mert nem tudod eldönteni, érdemes lenne-e karbantartást végezni a fanszőrzeteden, csak azt tudom tanácsolni: tartsd rendben mindig.

2020. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!