Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne a helyemben, ha anyukája így viselkedne?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, barátnőm 23 éves. Mindketten otthon lakunk a szüleinknél, de már terveztük azt is, hogy majd összeköltözünk, ha megtehetjük.


Anyukám a barátnőm háta mögött, mindig ellene beszél: ilyeneket mond, hogy már most úgy lóg a melle, hogy majdnem a derekáig ér. Meg azt, hogy mivel már most sem sovány, jól meg fog majd hízni. Meg azt mondja, hogy ő látja, hogy nem is szeret engem a lány, csak alakoskodik.


Igaz, hogy a barátnőmnek nagyon lapos és lógó fajta mellei vannak, pedig még nem is szült, de egyelőre engem ez nem zavar. Az is igaz, hogy nem sovány a lány, és én tényleg nem vonzódom a kövér nőkhöz, de hát attól még szerethetem ezt a lányt. Abban nem tudok dönteni, hogy a lány szeret-e engem, mert tévedhetek, de hát idő kell még ahhoz, hogy mindent kitapasztaljak.


Ti mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?



2020. aug. 9. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy anyád legyen az egyetlen nő az életedben még 55 évesen is, akkor most ülj le vele beszélgetni!
2020. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Leállítanám a kedves mamát.

"Nézd anyu, tudom nehéz neked hogy már nem a kicsi fiad vagyok, de azzal hogy a barátnőmet bántod, csak azt éred el, hogy téged foglak megutálni. Én szeretem őt és vele akarok lenni, ha nem tetszik akkor majd veled fogok kevesebb időt tölteni."

2020. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád egyértelműen féltékeny, és megpróbálja sebészi úton eltávolítani a barátnődet.

Előbb-utóbb egyébként nagy valószínűséggel tönkre fogja tenni az összes kapcsolatodat.

Most jelöld ki a határaidat nagyon gyorsan, és értesd meg vele, hogy nem az ő feladata sem barátnőt választani neked, sem a már meglévőt zsűrizni. Más kérdés, ha esetleg a barátnőd egy elviselhetetlen, kiállhatatlan elmebeteg, nyilván akkor jó, ha figyelmeztet a környezeted. De hogy a melle meg a testsúlya... Hát, ne haragudj, de ez nagyon primitív viselkedés egy felnőtt nő részéről.

40-es nő vagyok, szintén hasonló anyával, azzal a különbséggel, hogy ő velem próbál(t) versenyezni, és a partnereimnél bevágódni. Hidd el, pokol lesz az életed, ha nem állítod le.

2020. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen anyával fölösleges beszélgetni. El kell otthonról költöznöd, amint el tudsz. Illetve addig is minden nap éreztesd anyáddal, hogy az ő véleménye semmit nem számít a csajoddal kapcsolatban.
2020. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Közölném a kedves mamával, hogy semmi beleszólása a dologba, és ha még egy rossz szót mer mondani a nőre, akit szeretek, akkor soha többet nem szólok hozzá.

Nagyim tett megjegyzéseket régen a páromra (most már csak exem, nem kell sajnálni), neki ezt így megmondtam, és többet nem csinálta.

2020. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyád tökéletes? Nekem nagyon felszínesnek tűnik.


Ne hallgass rá.

2020. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!