Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselkednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk, most tudtam meg h összejött azzal a csajjal, akire én mindig is gyanakodtam hogy van valami. Az nem zavar h új barátnője van, de az igen h pont vele van, m így a fél kapcsolatunkat végighazudta h ő attól a lánytól semmit sem akar. Most meg rám írt h ott van még nála valamim, visszaírtam neki h oké, aznap még pont találkozom a lakótársával küldje el vele. Ő meg egyből felháborodva h mi az h már egy kávét se tudok vele meginni, meg pont én mondtam h legyünk jóba. Nagyon nincs is kedvem vele találkozni, meg úgy lett volna logikus ha elküldi a lakótársával sztem... ha találkozok vele hogyan viselkedjek? mondjam el neki hogy bánt hogy hazudozott, vagy nyeljem le és legyek kis kedves?? :D m legszívesebben a fejéhez vágnám az egészet :S m nem ez az egyetlen dolog, amivel megbántott már
2012. máj. 31. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen pasim egész kapcsolat alatt azt hajtogatta hogy ö csak egy barát és nem jönne vele össze aztán szakitott és rá egy héttel összejött azzal a barát csajjal.. Szerintem ezek igy durvák bele gondolok hányszor voltak együtt csak barátilag... na persze ezekután higgyem el.. Szerintem nyugodtan vágd hozzá ezt az egészet megérdemli.. és mond meg neki hogy nem hiszed hogy barátok lehetnétek mostanság..
2012. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat en a helyedbe agyaltalan nem lene vele jó pofizós..viselkedj ugy mindha nem erdekelne..meg aze kerdezz rá hogy hogy hogy oszejot a csajal mikor azt mondta h nem erdekli
2012. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg velük a kapcsolatot
2012. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó: én azon vagyok! :))
2012. máj. 31. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ő meg egyből felháborodva h mi az h már egy kávét se tudok vele meginni, meg pont én mondtam h legyünk jóba."


Hogy is írjam finoman: ágyba akar csalni.

2012. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, múlthéten is átjött egyszer, de egyáltalán nem próbálkozott :)
2012. máj. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!