Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasikat kérdeznék! Ha kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat kérdeznék! Ha kapcsolat mellett flörtöltök azt csak jó csajnál teszitek?

Figyelt kérdés

Van párotok ezért mondjuk, hogy valahol jó pasi vagy. Ha emellé még flörti van, akkor azt csak jó csajnál teszitek, vagy kvázi mindegy, bárkitől jól esik az egótoknak?


Kort is!



2020. aug. 9. 20:58
 1/3 Hellmano ***** válasza:
30%
Az baromság, hogy azért jó pasi valaki, mert van párja :D Én nem szoktam kezdeményezni flörtöt, mert komoly kapcsolatban vagyok, de velem kezdeményeznek a nők ilyenkor vissza mosolygok stb. kicsit adok alájuk, hogy lássák észrevettem a dolgot és ennyi. Tovább nem megyek a játékban. Ez végülis nekem is jó, mert még, mindig felkeltem az idegen nők figyelmét (és nem csak a 204 cm-mel :D) 41F
2020. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ment a piros...
2020. aug. 9. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt inkább rossz nő mellett teszi az ember, önbizalomhiánnyal, függetlenül attól, hogy milyen a többi csaj. Nekem legalábbis erre nem volt ingerenciám és szégyelleném is beégetni ezzel magam, de lehet, hogy csak túl intelligens vagyok megérteni, mi abban a jó, ha üvölt rólad, hogy szar a kapcsolatod, mégis benne ülsz a langyos húgyban. :)
2020. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!