Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább megcsalás amit elkövettetek?

Figyelt kérdés

gondolok itt olyanra hogy csók tapogatás orálanálvaginálszex vagy akár csak egy ártalmatlan flört sőt hallottam olyat hogy valakinek gondolat miatt volt bűntudata

szóval gyerünk valljatok be mindent továbbá arra is kíváncsi lennék hogy élveztétek-e illetve mennyire volt bűntudatotok


sajátdolog: csók volt a legdurvább (illetve fogtam itt ott amott a lányt) de hozzá kell tenni hogy másnap szakítottam a barátnőmmel


2010. aug. 4. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nekem csak bosszú volt (csók)

nem igazán bántam meg, megérdelte a köcsög :D

2010. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Majdnem minden volt, több barátnő mellett. Nem sajnálom, élveztem, csak testiségről szóltak, no érzelem, csak egy kis izgalom. Felfrissítették a kapcsolataim, tovább éreztem jól magam bennük, később untam rá a kapcsolatra. Részemről innentől kezdve igazolt is a dolog. :) 21/F (Jöhetnek az anyázások :))
2010. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
egyszerre több csajjal kavartam, egy csajt különösen sokszor vertem át (ő se volt 100% korrekt)
2010. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Az akkori pasim legjobb barátjával... Még aznap bevallottam neki. Nem mondhatnám, hogy tapsolt örömében...
2010. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

15:45

hülye rib anc:D

2010. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
15:52 ő fiú te szerencsétlen
2010. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
A pasim egyik legjobb haverjával ementem koripályára és a haver tellójáról fölhivtam a pasim,hogy szia szivem a haveroddal avgyok és vége,csak szoltam,hogy tudd.:))
2010. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%

xD ez jóó

Ööö házibulin mikor egyik srác mellettem a másik oldalt pedig pasim közbe fogdostam a srác farkát de akkora segg volt a srác h észre se vette xD

Nah meg ugyna ennéla srácnál volt szilveszteri házi buli ő nem volt ott akk 3 sráccal csaltam meg 2 vel csak smár a másikkal hatalmas nagy sex ;)

Igen JÓL ESETT :D

Majd február 14 én szakitottam vele valentin napon :P

2010. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
smároltam részegen egy fiuval, de megis bántam, barátomnak végülis nem mondtam el de rá egy honapra szakitotunk mert sok lett a vita...16L
2010. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

16:01 Igaz nem tudom, mit tett azért az exed, hogy így elbántál vele, de te bizony ritka nagy qurva vagy.


27/F

2010. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!