Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a párotokkal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a párotokkal együtt jártok bevásárolni, vagy egyedül szoktatok? Ha igen, ki kiszokott többször?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés, de érdekel :))
2020. aug. 11. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedül, mert kevesebb szart veszek így. Mindig bevásárlólistával megyek, maximum 1-2 dolog tér el attól ami rajta van és amiket végül veszek. Ezen kívül mindig jól lakva megyek, mert olvastam hogy éhesen az ember sokkal több minden szart összevásárol. Plusz egyedül gyorsabban végzek. Itt sok jó tippet olvastam a bevásárlással kapcsolatban:

[link]


Nagyon ritkán együtt megyünk el bevásárolni, de próbálom úgy élni az életem, hogy ne a bevásárlás legyen már a nagy közös program a barátnőmmel, hanem amúgy is járjunk el, legyen életünk, szóval ne a bevásárlásban kelljen már együtt kiélni magunkat. (Hanem normális együtt töltött szabadidős programokkal.)


28/F

2020. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Élelmiszert a férjem veszi meg általában,a többi dolgot én.
2020. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig én megyek, mert ő lusta hozzá. Én vagyok a nő.
2020. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam mindent vásárolni, ha páromon múlna nem lenne itthon semmi.

23/N

2020. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!