Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom pánikolni ha hamarosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom pánikolni ha hamarosan 30 éves leszek?

Figyelt kérdés
Más akár fiatalabb nő is jó valakinek, csak én nem voltam sose jó még azoknak sem akikkel jártam.
2020. aug. 11. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó vagy saját magadnak?
2020. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj Balázskával. Egyidősek vagytok, mindkettőtök arról panaszkodik minden nap, hogy nem fogja megtalálni a párját.


Megtalálod Balázst a Felnőtt párkapcsolatok topikban, naponta jónéhány trollkérdést ki szokott írni.

2020. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már a sok csalódás után nem vagyok megelégedve magammal. Nem tudom hogy mit nem tudok, amit mások tudnak, csak hogy ne hagyják ott őket.
2020. aug. 11. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Derítsük ki.


Hogyan látod a saját viselkedésed egy kapcsolatban, mi az amit csinálsz/nem csinálsz?

2020. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én mindig mindenkivel kedves voltam akivel valaha kapcsolatom volt. De előfordult hogy az exem beleszólt abba, hogy pl. mennyit eszek, és mennyi ételt otthagyok stb.
2020. aug. 11. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt most nem az exeid viselkedése a lényeg, hanem az, hogy te hogyan viselkedtél, például egy ilyen beleszólásba mit reagáltál?
2020. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy ott van az édesmézes Egerből. 29 éves és bensőséges szexkapcsolatra vágyik.
2020. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én mindig mindenkivel kedves voltam akivel valaha kapcsolatom volt"; "De előfordult hogy az exem beleszólt abba, hogy pl. mennyit eszek, és mennyi ételt otthagyok":


Akkor egyszerű a matek: légy határozottabb, magabiztosabb, ne hagyd magadat se befolyásolni, se megalázni.

2020. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szingli voltam még 30 évesen is, de nem voltam bepánikolva, hogy le lennék maradva bármiről is. Fiatalnak éreztem magam. 32 évesen ismertem meg a férjem, és 34 évesen szültem a lányunkat.
2020. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De utolsó, neked szerencséd volt. Viszont nem biztos, hogy a kérdezőnek is az lesz. Szerintem mint az élet többi részéhez, így a párkapcsolathoz is bazi sok szerencse kell. Ha jókor vagy jó helyen, akkor össze fog jönni, ha nem, akkor meg hiába erőlködsz, semmi se lesz. Én is próbálok ismerkedni 29 évesen, aztán sehol senki.
2020. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!