Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjuk el? Vagy mit tehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjuk el? Vagy mit tehetünk, h a nővérem kinyissa a szemét?

Figyelt kérdés

Most nem magamról, Hanem a noveremrol írnék. O most 31 éves, és van egy férfi, aki elég erősen udvarol neki. A tesomon azt veszem észre, hogy hajlana a dologra, de a probléma a szüleink (és én is). A szüleink egyszerűen nem tudják elfogadni a férfit, ugyanis O 46 éves, anya pedig 49 és nem tudják feldolgozni, hogy majdnem az apja lehetne a pasi. Én is úgy látom, hogy nagyon nagy a korkülönbség. Hogyan lehetne felnyitni a tesóm szemét, hogy a saját korosztályában keresgessen inkább?

Tudom, most én vagyok a gonosz tesó, és ne szóljak bele, de tudom, h Nem noveremhez való az ürge.



2020. aug. 11. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem előbb illene egy 46 éves férfihoz a tesód, mint hozzám. Én inkább 22-28 körüli csajokkal ismerkedek szívesen.


33/F

2020. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak és neked SEMMI közötök hozzá. Anyukád egy szép kis madár. Tizennyolc évesen megy a potyogtatás, de ha a lányának idősebb pasit sikerült találnia, az már nem tetszik neki... Gyönyörű.

Most őszintén, van az idős pasi mellett másik komoly udvarlója a nővérednek? Mert ha nem állnak sorba, valószínűleg ez az utolsó esélye a családra. Anyukád hatalmas egoja fontosabb, mint a saját nővéred hátralévő élete?

2020. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A pasinak nincs családja. Nővérem is attól tart, hogy ez az utolsó esélye a családra, és valszeg csak ezért akarja ezt az embert.

Mint mondtam, anyám nem potyogtatott, hanem tesóm véletlen jött, azonnal esküvő, saját 'haz' (pici kis komfort nélküli épület volt, de a sajatjuk). Engem akkor vállaltak be, mire megvolt a 2 szobás kockahaz. Tehát nem felelőtlenül. És csak ketten vagyunk.

Tényleg aggódok nővérem miatt.

2020. aug. 12. 10:01
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig semmi kozotok hozza! Exem es koztem 17 ev volt, koszonjuk szepen, masfel evig tartott a kapcsolat. Az en szuleimnek sem volt konnyu elfogadni a helyzetet de nagykoru voltam, es nem is laktam mar otthon, mit kellett volna csinalniuk, tiltani? Kirohogtem volna oket. Azt javaslom neked es a csaladodnak hogy hagyjatok a noveredet a sajat laban elnie, kulonben azt eritek el ezzel a viselkedessel hogy magatokra haragitjatok, es sem ot, sem pedig a kesobbi szuletendo kisbabat sem fogjatok surun latni🙂
2020. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérező, elhiszem, hogy aggódsz, de ez az ő élete. És fogadd el, ha őt választja. Anyukádnak is üzenem, hogy a lánya magánélete nem az ő döntési körébe tartozik.

Ha nem klappol, akkor majd szakítanak. De így a semmibe már előre károgni.

Lehet a hapi tök jófej. Ismerjétek mondjuk meg előbb.

2020. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, mnit a tesód, ugyanúgy egyedülálló. Rohadtul nem érzem úgy, hogy ez lenne az utolsó esély. Van 37-38 éves ismerőseim is, akik most szültek, 35-37 évesen jöttek össze a párjukkal... De légszi paráztassátok még a nővéred tovább, hogy vénkisasszony lesz. Olyan marha jól esik ez neki, hogy el sem hiszitek. Én anyám 19 volt amikor házasodott a nála 13 évvel idősebb apámmal. Érdekes mód senkit nem érdekelt és a mai napig megvannak, köszönik szépen.
2020. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát van olyan 49 éves aki úgy néz ki és úgy él, mint a nagyapám és van olyan, hogy nekem kellemetlen, hogy olyan vagyok mellette, mint egy teresz..t zokni :D


40/N

2020. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy a 18 évesen szült majdnem leányanya osztja az észt meg szólogat be,mint egy nagyasszony, mintha nem kényszerből házasodott volna. Söprögessen a saját háza táján. Te is elválhatsz még amúgy, a világban semmire sincs biztosíték. Az aggódásba csomagolt kontroll a toxikus, diszfunkcionális családok sajátja. Fordulj pszichiáterhez anyukáddal együtt.
2020. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!