Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexet akar, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexet akar, miért féltékeny?

Figyelt kérdés

Egy férfiról van szó. Csak szexet akar, mégis többször feltűnt, hogy féltékeny (másoknak is).

Ha nem is jövök neki annyira be, miért van ez?

27/n


2020. aug. 11. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Általában az ilyen szexkapcsolatokban az egyik fél egy idő után elkezd jobban kotodni. Valószínű hogy emiatt (én ugyan lány vagyok de volt hogy egy sráccal meg egyeztünk h csak szex lesz, viszont ahogy egyre többet voltunk együtt s még találtuk a közös hangot mindenben én el kezdtem hozzá kotodni is, s baromira zavart ha más lányokkal beszélt. Gondolom a fiúknál sincs ez másképp).
2020. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem volt köztünk semmi. Csók sem.

De a tudtomra adta, hogy szexet akarna.

2020. aug. 11. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert gondolom te vagy az egyetlen nő a repertoárjában aki sosem féltékenykedett rá és egyetlen egyszer nem kutakodott, és nem számoltatta el:D
2020. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Birtoklási vágy. Nekem is volt részem benne, és ami még érdekes, ő volt aki mindenkit k**ogatott. 😂

23/N

2020. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Birtoklási vágy miatt. Méghozzá azért mert nem akarja elveszteni a fix ingyen puncit! Szó sincs itt szerelemről vagy bármi több érzelemről az ő részéről.


Nem érez irántad többet, ne is áltasd magad! Itt csak te képzelsz bele többet!

2020. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1). Ha valóban csak szexet akar, de idővel semmi mást, akkor önző pasas és idővel majd megkeseríti az életed.

2). Ha most csak szexet akar, de féltékeny is, akkor idővel lehet, hogy közelebbi kapcsolatot is akar, mert emberileg bejöttél neki.

Tisztázd vele, hogy hogyan képzeli: vagy csak szex és semmi féltékenykedés, vagy szex (is), meg közelebbi kapcsolat is.

Arra azért vigyázz, hogy melletted nem gyakorol-e más nővel "csak szexet".

Nincs neki esetleg felesége?

2020. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akart téged és nem kapott meg, másnak meg lehet összejön és nem érted miért féltékeny azokra?
2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5: Te tudsz olvasni? Milyen fix, ingyen punci? Leírtam, hogy semmi nem volt köztünk!


Nem éltem a lehetőséggel, hiába nehéz, mert nagyon tetszik és nem is fogok, mivel igen, van kapcsolata.

De kíváncsi voltam, mert nem tudom mire vélni a viselkedését.

2020. aug. 11. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Ennek ellenére, picit, ha jól sejtem a magáénak érezhet és dühös.
2020. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fentiek tudatában azt javaslom, hogy köss útilaput a sarkára aztán agyő...!
2020. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!