Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van egy gyönyörű szép lány, aki egyszer csak rám ír, hogy van-e kedvem meginni vele egy kávét.

Csak azért volt nekem ez furcsa, mert tényleg fullos lány, meg csak úgy hirtelen ezt ide írta úgy hogy nem is ismer, ez nekem egy kicsit fura.


2020. aug. 11. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hetente kapok ilyen megkereséseket. Ma is jött egy. Azonnal tiltom mind.

Kamu profilok ezek.

2020. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő nem kamu profil, ezért volt nekem fura
2020. aug. 11. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet már rég tetszettel neki.

Nem örülsz?

2020. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy messze lakik, plusz egy kicsit fiatal hozzam.

De persze ettől eltekintve jól esik ha valamennyire be jövök neki:)

2020. aug. 11. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ismeritek egymast, ugy ahogy van, gyanus.

Persze kivanom, hogy legyen egy jo napod minimum, ha nem tobb. De...

Igy szokott kezdodni MLM modjara barmilyen hulyesegbe valo beleptetes, szivesseg-keres, ettol tartok.

2020. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!