Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha bizonyos dolgokban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha bizonyos dolgokban nem ért egyet két ember?

Figyelt kérdés

Ha az egyik nem tesz meg dolgokat a másikért,pl nem tud elmenni egy programra,mert neki a munkával kapcsolatos fontos dolga van, ez már baj?

Vagy ha bizonyos helyekre nem szeretne vele menni. Tudja e az ilyen rombolni a kapcsolatot?


2020. aug. 11. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert minden megbeszélhető. Teljesen természete dolog.
2020. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha ezt nem tudjuk megbeszélni? Vérig sértődik, hogy nekem nem fontos az ő dolga és konyorognie kell. Úgy érzem sokszor megtettem amihez nem volt kedvem de nem mindig.
2020. aug. 11. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha melóznod kell, nem tudsz mit csinálni, meg kell értenie, vagy megsértődik. Ez a munkád, és gondolom fontos neked. Erre tekintettel kell lennie mindenkinek. Ebből éltek/élsz. Ha nincs meló-nincs bevétel.
2020. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol munkahelyet valtanek és minden nap erre kell keszulnom anyaggal...és nem mentem vele el egy családi rendezvényre. Ezen nagyon kiakadt. Hogy nem teszem meg érte. Lehet gaz vagyok nem tudom.
2020. aug. 11. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberek akik megsértődnek xD

De komolyan. Mi az, hogy felnőtt ember megsértődik dolgokon, ahelyett, hogy megbeszélné a másikkal illetve megvizsgálná a másik ember szemszögét és megpróbálna megértő lenni. És ti mit akartok ilyen emberektől egyébként? Miért jó ilyennel kapcsolatban lenni? Valamit biztos jól csinál...

2020. aug. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nincs neki belátási agya: egy rendezvény pótolható, egy állásinterjú nem feltétlen...
2020. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú, de sokszor nem mentem el családi rendezvényekre, mert egyetemre tanultam. Az exemnek soha egy rossz szava nem volt, mindig kimentett.
2020. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!