Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen a párjaim mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a párjaim mellett a kis piros pötty mit jelent?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 03:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem idiótaságokra vagyok kíváncsi!
2020. aug. 12. 07:21
 2/10 A kérdező kommentje:

Ahol a párjaim vannak felorolva egymás mellett, van, amelyiknek a képe mellett van piros pötty, van amelyik mellett már nincs. Gondoltam, amelyik mellett már nincs, az esetleg már nem a párom, viszont ugyanannyi párt

Ír ki, mint eddig.

2020. aug. 12. 07:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak hogy friss a pár de olyan értelemben hogy nem nézted meg match után :) bele mész a chatbe vagy a profilba és eltűnik a pötty
2020. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. aug. 12. 11:54
 5/10 bodrogiedit válasza:
Sziasztok! És a zöld pötty mit jelent? Tegnap óta látok. Van olyan párom akinél van zöld pötty van akinél nincs. Akinél nincs az azt jelenti régen nem volt fenn a tinderen? Van egy valaki, akivel már nem a tinderen levelezek, de még párom és mellette pl. nincs zöld pötty. Ha tudtok valamit írjatok meg, köszi
2020. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, még ilyet nem is láttam.
2020. dec. 9. 08:00
 7/10 anonim válasza:

Nekem is most tűnt fel a napokban ez a zöld pötty. Először azt hittem, hogy azt jelzi, hogy elérhető, de nem mert ilyen sokat nem lehet fent tinderen. Utána arra jutottam lehet azért, mert facebookkal jelentkezett be a tinder regisztráláskor és fent van mondjuk messengeren vagy facebookon. De nem, mert folyamatosan zöld még éjszaka is és akkor nyílván nem volt fent senki facebookon.


Engem is érdekel, hogy mi lehet ez a zöld pötty, de nem tudok rájönni, nem mindegyiknél van zöld pötty, de amelyiknél volt ott folyamatosan ott van a zöld pötty.


Ha tudtok valamit írjatok már kíváncsi lennék én is!

2020. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2020. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor biztos nálam is látják a zöld pöttyöt, mert lusta vagyok ki-be jelentkezni, ezért inkább ki se lépek, de így csak elméletben vagyok fent a Tinderen. Ha valami van, úgyis jelzi a telefonom. Á, felesleges ez is hülyeség.
2020. dec. 9. 11:16
 10/10 anonim válasza:
Elvileg azt jelenti a zöld pötty, hogy az elmúlt 24 órában volt fent. Legalábbis az egyik válaszoló ezt mondta a linknél amit küldtem
2020. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!