Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-21 éves Nők! 29-32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21 éves Nők! 29-32 éves férfi idősnek számít nektek? Nagy ez a korkülönbség egy kapcsolatban, illetve összejönnétek egy férfivel ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Írjátok meg mennyi idősek vagytok és mekkora számotokra a maximum korkülönbség.

2020. aug. 12. 14:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan helyzetben voltam 20 évesen. Alapvetően a korkülönbséggel magával nem lett volna bajom, mindig nálam 5-6 évvel idősebb emberekkel lógtam együtt, éretten gondolkoztam, határozott céljaim voltak, nyugodt természetem van, nem akartam még "kiélni magam", vagy "bulikázni". Az volt a gond, hogy életszakasz szempontjából nem voltunk egy szinten. Kollégiumban laktam, szobán is másik emberrel osztoztam, konkrétan olyan fényviszonyok voltak, hogy egy növény nem maradt ott életben, egyetemre jártam, mellette viszont nem tudtam dolgozni, mert nagyon igénybevevő szakom volt. Így megtakarításaim sem nagyon voltak, alkalmi/nyári munkából jöttek össze, érzelmileg is próbáltam összerakni magam, ő meg teljes értékű felnőtt volt egyedül egy bérelt lakásban, diplomával és majd' évtizedes munkatapasztalattal, sokkal több élettapasztalattal, és teljes önállósággal. Sajnos, vagy nem sajnos, de olyan típus vagyok, hogy egy kapcsolatban kényelmetlen az, ha nem tudok annyit nyújtani, mint a másik, úgyhogy ez nem tudott összejönni. Kár volt érte. :(


(Most 24 évesen, teljes állással, több élettapasztalattal, bérelt lakással, nagyobb lelki stabilitással ugyanez a korkülönbség/felállás nem zavarna.)

2020. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!