Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a nőnek egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőnek egy férfi? Mi a mozgatórugó?

Figyelt kérdés

Csak gondolkodtam ezen..

Nyilván, hogy mi férfiak, avagy a teremtés koronái, a kétlábún járó tökély mintaképei kellünk minden nőnek.

De vajh miért van ez így?


Végignézve magunkon.. háát, nyilván nem tudok női fejjel gondolkodni, de áruljátok már el, mihez és mire kell egy férfi, aki a mindennapjaitok része? Nem problémamentesebb egy női barátság? Mit ad egy férfi a nőnek?


Komolyan érdekelnek ezek a dolgok, mert néha, mikor végignézek a párokon és az embereken.. hát, mondjuk úgy, nem értem mit keresnek egymás mellett. :)



2020. aug. 12. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
voltak már nő barátaid? :DD
2020. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Baratnak tenyleg nincs hasznuk, de a testuket hasznalom. Erre izgulok, ez a heppem nokent.
2020. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
A nőkre szoktád mondani, hogy a teremtés koronái :D
2020. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Szexen kívül semmire. Szeretni nem tud, kedves nem tud lenni, arra meg nem vagyok vevő, hogy kiszolgáljam, meg hogy a haveroknak mutogasson.
2020. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én már csak szakembernek használom őket. Fizetek nekik, hogy megjavítsanak, felszereljenek ezt-azt. Erre azért akad köztük megfelelő.
2020. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

A férfi nem tud meglenni nő nélkül. Szóval fordítva van:D


Lásd Ádám és Évát.


Ádám volt magányos, ezért lett Éva teremtve:D

2020. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

#6


Ennek azért ellentmond a sok kapcsolatfüggő nő,akik a végtelenségig képesek megalázkodni előttük azzal, hogy eltűrnek minden húzásukat. Lásd a megcsalt brigád azon tagjait, akik rinyálnak miatta, de tovább tűrik.

2020. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
#7 Ennek meg ellentmond az a tény, hogy a válást sokkal nagyobb arányban nők adják be. Szakítani is hamarabb szakítanak a nők.
2020. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

"Ennek meg ellentmond az a tény, hogy a válást sokkal nagyobb arányban nők adják be."


ja, de nem azért, mert szeretnének egyedül lenni! Vagy már képben van egy másik kanyi, vagy ha még nincs is, hamarosan lesz!

2020. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

Ilyen hülye kérdést, ezt még egy 5 éves is tudja.

1, a pénze miatt

2, az egoja miatt

2020. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!