Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek jó ötlet? Vasárnap elmennék a belvárosba és leszólítgatnék lányokat, akik közelről megnézik az arcomat és tetszenek nekem. Elkérném az elérhetőségüket. Egészen addig csinálnám, amíg egy lány meg nem adja az elérhetőségét. 27/F

Figyelt kérdés
Unom már, hogy évek óta nincs barátnőm és a netes társkereső oldalakon teljesen le vagyok tojva, ezért találtam ki ezt a módszert.
2020. aug. 13. 08:44
1 2 3 4
 11/31 Lazy Lover ***** válasza:
7%
1 próbát megér sok sikert 😉
2020. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 13. 09:16
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy valaki megnéz, semmit nem jelent. Nem jelent még tetszést sem. Én néha megnézek embereket úgy hogy fogalmam sincs hogy bámulom, csak elgondolkodtam. Van, hogy emlékeztet valakire és azért nézem jól meg. Vagy van raja valami fura, vagy érdekes. De ettől még nem akarom megismerni, ráadásul sietek a dolgomra.
2020. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Az ehhez hasonló kérdések miatt már normálisan nézelődni, bambulni sem merek a városban, sőt, már a jókedvem is takargatom, különben hajlamos tapadni rám 1-1 gyökér és bemagyarázni, hogy őt néztem, sőt, "szemeztünk" :D
2020. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Ki jön ki velem ezt nézni vasárnap? :D
2020. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát a nagy számok törvénye alapján végül is akár be is jöhet. De 99,99% el fog hajtani, ki kedvesebben, ki durvábban. Annál gázabb meg nincs is, mintha olyan lányhoz mész oda, aki látta az előző akciót.
2020. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Szóval szerintetek ennyire gáz, ha a mai világban egy férfi egy nőt megszólít az utcán, mert nagyon megtetszik neki?


Vagy csak azért ez a véleményetek, mert nőként naponta 100 matchetek van a Tinderen és nem tudjátok elképzelni azt, hogy ne neten ismerjétek meg a párotokat? :D:D:D

2020. aug. 13. 10:53
 18/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem tinderezek. Nem az a gáz, hogy odamész EGY nőhöz, aki nagyon megtetszett, az a gáz, hogy te azt tervezed, hogy ezzel a céllal fogsz az utcán mászkálni és "vadászni".
2020. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
72%

Utcákon, köztereken az emberek nagyrésze nem ismerkedni akar hanem csak végezni a dolgát. Engem amikor leszólítanak mindig azt gondolom, hogy nem százas az illető (úgy is néznek ki). Kivéve ha egy Brad Pitt külsejűről lenne szó, akkor nyitnék felé. :D

26/N

2020. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

Igen, gáz leszólítani idegen nőket, én rühellem, ha velem teszik.


Nincs sehány matchem Tinderen, mivel nem is vagyok rajta.

És amúgy is LESZ.AROM hány gyökérnek kellenék, és hány menne le pincsibe a lyukamért cserébe.

Fogadni mernék, hogy te is párkapcsolati, érzelmi analfabéta vagy.

2020. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!