Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek jó ötlet? Vasárnap elmennék a belvárosba és leszólítgatnék lányokat, akik közelről megnézik az arcomat és tetszenek nekem. Elkérném az elérhetőségüket. Egészen addig csinálnám, amíg egy lány meg nem adja az elérhetőségét. 27/F

Figyelt kérdés
Unom már, hogy évek óta nincs barátnőm és a netes társkereső oldalakon teljesen le vagyok tojva, ezért találtam ki ezt a módszert.
2020. aug. 13. 08:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak akkor tedd meg, ha jól bírod a visszautasítást és nem fogsz még jobban kiborulni, ha 100 nő visszautasít és lehet, hogy a végén egy sem adja meg a számát. Utcán ismerkedni az egyik legnehezebb műfaj, mert kb. 10 másodperced van, hogy felkeltsd az érdeklődését, márha van esélyed, mert lehet, hogy kapcsolatban van. Esetleg más tipped nincs, hogy hogyan tudnál nőkkel ismerkedni?
2020. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nyilván olyan nőket szólítanék meg, akik nagyon megtetszettek, akiken látom, hogy nem sietnek és akik úgy néztek előtte rám, mintha bejönnék nekik. Nem random lyukat akarok, hanem barátnőt.


De ha ez szerintetek ennyire szánalmas és a szavazás is ezt mutatja, akkor inkább lehet, hogy hagyom az egészet a fenébe.

2020. aug. 13. 11:33
 23/31 anonim ***** válasza:
24%
Á, máskor meg azért panaszkodnak a nők, hogy minden férfi töketlen és nem mernek kezdeményezni. Szerintem csináld, amit jónak látsz (és nem ártasz vele senkinek), nem tudsz mindenkinek megfelelni.
2020. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"Nem random lyukat akarok, hanem barátnőt."


És szerinted a nagy Őt augusztus 16-án fogod megtalálni a belvárosban?


Amúgy megint csak kiderült a Tinderes megjegyzésedből, hogy a belső rohadással van baj, mint itt a legtöbb pasinál.

2020. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mikor fogom megtalálni, de próbálkozni talán lehet, nem? Max. az történne, hogy minden nő elutasít, de legalább megpróbáltam.


Szerintem Te rohadhatsz belülről. Gondolom te vagy a 20-as hozzászóló, aki a gyökér, pincsi, érzelmi analfabéta kifejezéseket használta. Hát gratulálok hozzá.

2020. aug. 13. 14:16
 26/31 anonim ***** válasza:

15-ös válaszoló vagyok. De megint csak megy a feltételezés, ez is sokat elárul rólad. Az ilyeneket én el tudom képzelni egy kapcsolatban, ahogy épp összezördülsz a barátnőddel, és hamis dolgokat vágsz a fejéhez, csak mert a te narratívádba ez így illik bele.


Amúgy mondogathatod, hogy legalább megpróbáltad, ez nem próbálkozás. Nagyon low risk, senki nem fog neked a belvárosban megállni, de úgy mennél haza, hogy tettél valamit, mikor igazából nem.

2020. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Te azt vallod, hogy egy férfi egy nőt soha semmilyen esetre se szólítson meg az utcán ismerkedési célból, akkor sem, ha a nő nem siet és hosszabban megnézték előtte egymást?
2020. aug. 13. 14:32
 28/31 anonim ***** válasza:
Igen, azt vallom. Az, hogy ránézek valakire, nem jelent az égvilágon semmit. Ha EGYÉRTELMŰ jelek vannak, hogy a szemedbe néz többször és mosolyog, akkor mehetsz. De amíg elképzeled, hogy "húúú, levegőt vett, akkor bejövök neki", addig ezt hagyd.
2020. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Ne hallgass a sok gyökére nyugodtan próbálkozz
2020. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29


Te is próbálkozol gyanútlan nőknél a 157 centiddel és a cigóhobbit fizimiskáddal?

2020. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!