Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha párod ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha párod ilyen helyzetben lenne?

Figyelt kérdés

0-24ben a családommal vagyok; tesómmal dolgozunk ketten a szüleim üzleteiben; vagy ha úgy van hazamegyek munka után segíteni. Heti kétszer megyek angolra is utána dolgozni. Ezenkívül senki mással bnőmön kívül nincs kontaktom mivel még munkatársak sincsenek( bár néha előny). Viszont ha hazamegyek sincs miről beszélni mert úgyis tudom tesómtól h mi van otthon meg együtt vagyok vele egész nap.


Szüleim másik lakásában élünk bnőmmel de hiába lakok külön nem érzem h más lenne.


Sokszor még a szabadidőm is beosztják vagy ha nem akarunk menni vmi programra velük megy a " de miért ; gyertek már"


Semmi saját életet nem érzek, a munkám nem szeretem muszájból csinálom: hiába mondtam, a válasz magadnak csinálod meg inkább neked adom a pénzt mint idegennek. Sokszor azt mondják oké mondd mit akarsz, de nem mondod- hogy mondanám ha időt se hagynak mert sokszor mondják h ide meg oda mész holnap holnapután stb..


Már annyira unott és fásult vagyok.


2020. aug. 13. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, ha teszetosza lenne, és nem merne változtatni az életén, miközben ezen marha egyszerű változtatni: ideje új munka után nézni.
2020. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene szakadnod ebből a szoros családi kötelekből, de ezt bizonyára Te is tudod, csak a miként-et nem.


Én a helyedben a munkára korlátoznám a családi együttlétet, hiszen ebből élsz Te is.

Ezen túl nem kellene még hazamenni minden esetben segíteni, beszélgetni,csak ha nagyon aktuális, esetleg hétvégén, vagy hetente 1X-2X.

Ahogy írod jó egészségi állapotban vannak, tehát nem szorulnak a Te segítségedre.

A közös családi programokat időnként kerüld ki, amikor úgy érzed,hogy nincs kedved átmenni mond azt,hogy már mást szerveztetek akkorra.

Idővel meg fogják zokni,hogy nem vagytok mindig ott.


Az így megspórolt időd inkább szánd a barátnődre, kirándulásra, programokra,esetleg vedd fel a kapcsolatot a barátaiddal, mert gondolom valamikor voltak.


Azonnal nem tudsz gyökeresen változtatni, de fokozatosan ki tudod magad szakítani ebből a szoros családi kötelékből.


Nekem is van gyerekem, nagyon erős a kötődésünk, de úgy érzem mindezeket helyén kezelem. Természetes,hogy külön él a barátnőjével,hogy a szabad idejüket Ők szervezik meg, emellett persze bármikor számíthatok Rá.


Az ünnepeket nem mindig töltjük együtt, karácsonykor pl. kettesben is vannak,a Szilveszter baráti körben valahol, nyaralás kettesben, szabad program barátokkal, munkatársakkal, egyedül.

Nem érzem úgy,hogy több időt kellene velem töltenie, amiben kell segít, mellettem van,jókat beszélgetünk, hétközben telefonon a fontosat, hétvégén pedig ha tud hazajön.

2020. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván zavarna.

Párom is családi vállalkozásban dolgozik, de van élete a szülein/tesóján kívül, és nem kényszerből melózik ott.

Egyszerű a megoldás, ha neked se felel meg: új munkahely.

2020. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem az zavarna, hogy semmit sem teszel az életedért. 1-2 hónappal ezelőtt már ki lett írva ez a kérdés. Ott írtak olyanokat, hogy állj a saját lábadra, mondj nemet és hasonlók. Ezek szerint, erre sem voltál képes, hanem újra kiírtad ugyanazt a panaszkodást.

Bocs, de ennyire motiválatlan, önállótlan, panaszkodó emberrel nem lennék együtt.

2020. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ehhez hasonló kérdést olvastam már én is. Én inkább magamban örlődöm mivel gyerekként se igazán hallgattak meg; vagy ha meghallgattak nem értettek meg soha..
2020. aug. 13. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!