Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő hogyan éri el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogyan éri el hogy feleségül vegyék őket?

Figyelt kérdés
Én senkit se érdeklek igazán, az exeim is csak hülyítettek, de természetesen utánam mind megtalálta a nagy őt, akit el is vettek. Én meg soha nem voltam elég fontos senkinek, tök mindegy hogy élek-e. Annyi velem egykorút látok, akit elvettek, és semmiért se hagynák ott, míg engem egyből dobnak.
2020. aug. 14. 17:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Persze akit elvesznek az a nagy öröm, nem akit otthagynak, mint engem.
2020. aug. 14. 18:00
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Láttak benne valamilyen perspektívát, nem feltétlenül pozitív értelemben.


A válások számát tekintve pedig, lehet hogy jobban jársz. Ottmaradni 1-2 gyerekkel van akinek az élete végét jelenti egyedülálló szülőként, anyagilag, mentálisan, lehetőségektől megfosztva.

2020. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Megfelelő párválasztás. Csak ennyin múlik. Nem szabad megalkudni félig-meddig megfelelő pasikkal "elmegy" típusú kapcsolatokban, hanem már az elején céltudatosan olyat kell keresni, akin azt érzed, hogy ugyanúgy áll hozzád és a házassághoz és minden ilyesmihez, mint te. Nyilvánvalóan nem arról van szó, hogy az exeid új párjai mind tudtak valami féltve őrzött titkot, amit neked senki nem mond el, vagy hogy ők bármiben is jobbak lennének nálad, simán csak jobban összeillettek az exeiddel, amit ők is éreztek, ezért dobbantottak könnyedén mellőled. Ha az önismereted fejleszted, akkor könnyebben találsz hozzád való társat, akivel tényleg megtaláljátok a közös hangot.
2020. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%

- Ne okoskodj!

- Ne féltékenykedj!

- Ne "fájjon a fejed"!

- FŐZZ!

- NYELD LE!!!

- Ne tiltsd a barátaitól!

2020. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem úgy, hogy nézik, hogy 60%-os itthon a válási stat, plusz még vagy 20% ahol rohad a kapcsolat. Szóval felkészülnek arra, hogy 10-20 év múlva valszeg beleesnek a 80%-ba és válnak, vagy csalja majd a férjük és vagy szex évente 2 szer lesz...ÉS ez nem vicc
2020. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
70%
Hány éves vagy?
2020. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekkel
2020. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Ez átok.Tipikus.
2020. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
8+ Amíg nem rendezed azt amiért kaptad-mindig így fogsz járni, ha már egyszer megmutatkozott.
2020. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a házasság egy átok ahogy a 8 as és az 5-ös mondja. Mi a búsnak akarsz te fárjhez menni? Ne legyél hülye.
2020. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!