Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő hogyan éri el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogyan éri el hogy feleségül vegyék őket?

Figyelt kérdés
Én senkit se érdeklek igazán, az exeim is csak hülyítettek, de természetesen utánam mind megtalálta a nagy őt, akit el is vettek. Én meg soha nem voltam elég fontos senkinek, tök mindegy hogy élek-e. Annyi velem egykorút látok, akit elvettek, és semmiért se hagynák ott, míg engem egyből dobnak.
2020. aug. 14. 17:59
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én kérdeztem hogy hány éves vagy. Biztos nem vagy még 25 és csak azokat veszed észre akiket már elvettek de legalább annyi van akiket még nem. Rád később fog rádtalálni az aki annyira szeret hogy el akar venni. Örülj neki hogy az exeidről még időben kiderült hogy nem illenek hozzád.
2020. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Én sem értem! Annyi rossz példa van, rokonok, ismerősök, tönkrement házasságok, válás, vagy ha nem is válnak el akkor is egy gyötrelem az élet, mellette ott vannak még tényként a kiábrándító statisztikák, a válások száma, a gyereküket egyedül nevelők, a gyerektartást fizetők, stb.

és mégis! Mégis ennek ellenére vannak még olyanok, akik akarják, és úgy mennek neki, hogy "háát a miénk biztos nem ilyen lesz, szeretjük egymást" blablabla (csak azt felejtik el, hogy a nagy többség mind így indult neki).

2020. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
10 A házasság sosem átok. Csak átokká lehet tenni ha a felek becstelenek.
2020. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg ők kevésbé kapcsolatfüggő és külső kontrollos személyiségek, mint te, kérdező.
2020. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

és mégis! Mégis ennek ellenére vannak még olyanok, akik akarják, és úgy mennek neki, hogy "háát a miénk biztos nem ilyen lesz, szeretjük egymást" blablabla (csak azt felejtik el, hogy a nagy többség mind így indult neki).


Ezen én is mindig jót röhögök, mert tudom hogy 10 ből 8 ilyen tuti bele fog bukni, de én megmondtam...

2020. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Valaki számolja már meg, hogy hányadszorra írja ki a kérdező ezt a kérdést.

Más nő hogy éri el? Nem olyan kattant, mint te.

2020. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A házasság nagyon nehéz. Rengeteg kompromisszum, befektetett idő, energia kell hozzá. Én annyira de annyira bánom. Remélem hamarosan 2en lehetünk a fiammal.

Amúgy nagyon erős szerelemmel kezdődik. Az kell hozzá elöször.

2020. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%

Ha keresel annyit mint én (nem a világ pénze) tárgyalhatunk.

Csóró nőim voltak. Több nem lesz.

2020. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy ékszer van a lábuk között.
2020. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha megfelelsz ennek a sok pénzéhes pasasnak. Gazdag család, saját lakás, jó kocsi, nagy fizu. Az más kérdés, hogy emellett lennél-e valaki házi rabszolgája.
2020. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!