Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő hogyan éri el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogyan éri el hogy feleségül vegyék őket?

Figyelt kérdés
Én senkit se érdeklek igazán, az exeim is csak hülyítettek, de természetesen utánam mind megtalálta a nagy őt, akit el is vettek. Én meg soha nem voltam elég fontos senkinek, tök mindegy hogy élek-e. Annyi velem egykorút látok, akit elvettek, és semmiért se hagynák ott, míg engem egyből dobnak.
2020. aug. 14. 17:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező simán lenne egy milliomos szexrabszolgája, ha az végre elvenné és anyagi biztonságban élhetne (persze majd 10 év múlva lecseréli egy 10 évvel fiatalabbra, de addig megszedheti magát a kérdező, ha kellően ügyes és jól oboázik).
2020. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!