Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal a haverja esküvőjér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal a haverja esküvőjére megyünk,mondta a haverja hogy milyen kár hogy lett barátnője a páromnak mert egy diplomás csinos nővel akarta volna összeismertetni az esküvőn. A párom kíváncsi a nőre, az esküvőn találkozni akar vele, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én a menyasszonya vagyok de csak pár hónapja vagyunk együtt. Engem zavar hogy tudni akarja ki az a nő, hogy néz ki. Vagy engedjem el a témát?

2020. aug. 15. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek:

- Van egy házad. Szuper kis hozomány, főleg ha vagy olyan buta, hogy a felét (vagy akár az egészet) a nevére iratod.

- 18 évesen, pár hónap után menyasszony vagy. Mind az életkort, mind a kapcsolatban eltöltött időt kevésnek érzem egy ilyen döntés meghozatalához. Mondhatják, hogy az eljegyzés nem jelent semmit, mert nincs mögötte hivatalos papír, de igen is, jelent. Én is menyasszony vagyok egyébként, de ha pár hónap után kérte volna meg a kezem, rosszul érezte volna magam. Én szerettem kiélvezni a kapcsolat kezdeti szakaszát is, és szépen felépíteni, mint egy házat. Nem a padlással kezdeni... 3 év után volt eljegyzésünk.


A haver is bunkó, nyilván. Viszont ha a párod normális, hűséges ember lenne, akinek fontos vagy, úgy leteremtette volna ezt a csávót, mint annak a rendje. Még a meghívást is elutasította volna valószínűleg.


Erre ő megy megnézni a csajt...


Szerintem a vagyonodra megy ki itt a játék, szóval akármivel etet, semmit se írass a nevére...

2020. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Anyukám nevén van minden és marad is ezzel nincsen gond, nem tudom mennyire poénnak szánta hogy kíváncsi a nőre majd megnézi, ezért is tettem fel a kérdés.
2020. aug. 15. 22:35
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én jóindulatból írtam. Az ilyen emberek nagyon gyakran elérik, hogy szépen lassan átadják nekik a gyanútlan párjaik az irányítást... Ahogy a többiek fogalmaztak: red flag = piros zászló.


Na meg ha poénnak szánta, akkor szerinted vicces, és megbocsátanád? Szerintem ez még viccként is óriási alpáriság, és tiszteletlenség. De te tudod.

2020. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy rosszul esett de azt mondta nem gondolta komolyan
2020. aug. 15. 22:48
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már elgondolkodnek a helyedben azon a menyasszonyos dolgon hogy van e értelme?!.. Ahogy látom, NINCS!!!


Ja de! A pasi a lakásra hajt, meg a vagyonra!!!! Amint megvan, kibasz mint macskát szarni! Addig is eljátsza a hű de kis tökéletes embert, hátad mögött meg még a bokrot is!!!!

2020. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, Kérdező, úgy látszik, téged nem lehet meggyőzni.


Kb. a haverjával kinevetnek, megaláznak, te meg hagyod, mert "ó, hát csak viccelt". Marha jó vicc, amikor menyasszonya van valakinek, de azért megnézi a haver esküvőjén a csinos, diplomás nőt, hátha jobb. Igazi komoly elköteleződés... Ja ez irónia, nyilván komolytalan a srác, de te nem látsz tovább az orrodnál.

2020. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a párod egy bunkó, hanem a haverja is...
2020. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
És a párod haverja ezt úgy mondta, hogy te is hallottad? Mert, ez nagyon tapintatlan dolog.
2020. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én a páromtól hallottam itthon, a haverjával nem találkoztam még
2020. aug. 16. 05:31
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon remélem, hogy a pasid ezt nem gondolta komolyan...

Mert ha igen, akkor nem szeret, és lecserélne, ha hozzá illőbbet találna.

Vár legalább 3 évet az esküvővel! 2 év kevés! Ebben a korban főleg!

2020. aug. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!