Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek itt mi lehetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt mi lehetett a probléma?

Figyelt kérdés
2 èvig összejártunk szexelni, nekem nagyon bejött a pasi külsőre, barátnőim szerint nem néz ki olyan jól, szerintük 10/5, de nekem 10/10-es volt! Azt mondta a legelején, hogy párkapcsolatot keres és az első randin azt érezte kellek neki, mint barátnő, mert nagyon jól elhülyültünk, jót beszélgettünk. Aztán azt mondta pár randi elteltével, hogy mégse érzi azt, hogy én kellenék neki. Úgy fogalmazott, hogy valami nem passzol, nem jövök be neki úgy igazán, de nincs gond a külsőmmel/belsőmmel.
2020. aug. 16. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Probléma "csak" annyi, hogy ingyenesen használt téged, mint egy darab rongyot. És elejétől fogva erre ment rá, csak beetted a szövegét, előadását, és besétáltál a csapdájába. Pusztán ennyi történt.
2020. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az elsőnél is látszik, a férfiaknak nincsenek érzelmeik. A kapcsolataikat csak a haszonelvűség határozza meg. Kár tőlük empátiát, vagy bármi emberi vonást várni.
2020. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
☹️
2020. aug. 16. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
2 Nő vagyok, amit tudsz is, úgy hogy felesleges ilyeneket írkálni. Magadról nyilatkozz, csak ne lepődj meg a valós negatív kritikákon amit kapsz. Szemben azzal amit magadról gondolsz.
2020. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Néha túlkombináljátok a dolgokat.

Nem kell mindig hosszas magyarázatokat keresni.


Megismert és rájött, hogy ez nem kell neki. Ennyi.


Jobb lett volna ha hazudik és megk**úr párszor amíg nem talál mást, vagy rád nem un?

2020. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen, mikor az egyik azt érzi, megtalálta a igazit, a másik meg csak elvan a kapcsolatban. Kár ezt elemezni. Őt nem fogta meg a személyiséged annyira, hogy komolyat akarjon. Ez nem a te hibád, és az övé sem. Nem passzoltatok, ennyi. Majd találsz valakit, aki jobban oda van érted. És ha szerencséd van, akkor te is ugyanúgy őérte.
2020. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogyha rájött arra, hogy nem én kellek neki, akkor mièrt hagyta meg a reményt? Mert nem szólt egy qrva szót sem, hogy figyelj, uncsi vagy, rossz a személyiséged vagy nem tetszel külsőre és akkor első randi után békén hagyott volna. De nem ezt tette! Úgy kellett belőle kihúzni sok idő után, hogy mégis mi volt a baja velem.
2020. aug. 16. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalom biztos megvolt. Első randinál meg nem mindig lehet már tudni, hogy kialakul -e szerelem majd, ez sokszor hónapok múlva alakul csak ki.

Ő jól elvolt veled. Mégis jobb volt neki ez így, mint hogy nincs senkije, így a szex legalább megoldott volt. Nem azt mondom, hogy ez így nem gerinctelen és inkorrekt, de sajnos sok ember így működik, nő is, nem csak férfi. Sokan össze is házasodnak ilyen háttérrel, azért ilyen sok szerintem a megcsalás és a válás.

2020. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Ott írod, hogy a legelején mondta, hogy normálisat keres, de akkor még kb szart nem tudtatok egymásról, ha addig nem ismertétek egymást.

Majd pár randi elteltével mondta, hogy nem te vagy az, akiben ezt megtalálta. Ez még mindig az eleje, ahol lazán ki lehet szállni.

Erre az van a kérdésedben, hogy 2 évig szexeltél vele. Ez ezután volt? Mert akkor nem értem a problémádat. Hol hagyta meg a reményt???

2020. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!