Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a volt bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a volt bántalmazó kapcsolatom, ha már elmúlt?

Figyelt kérdés
Őt nem szeretem, de azért rosszul esik, hogy egy másik nőt feleségül vett, és már gyerekük is született. Olyan mintha vele sokkal jobban viselkedne, mint velem. A kapcsolat alatt is azt éreztette, hogy kevesebb vagyok, mint ő, azt mondta ha nem viselkedek jól, akkor szakítani fog velem, pedig semmit sem csináltam. Ő beszélt más nőkről, és az exeiről, ami nekem nem tetszett. Rendesen lerombolta az önbizalmam, nem tudok már hinni magamban.
2020. aug. 16. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem dolgoztad fel. Attól még, hogy vége, benned még ugyanúgy él. Kérd ki szakember segítségét.
2020. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Ezért kellene a nőknek inkább szeretőnek lenni, nem barátnőnek, meg feleségnek.
2020. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy bántalmazó kapcsolatra az ember nem gondol vissza, hanem fellélegzik és örül, hogy túl van rajta, és sosem vágyik vissza.


Vagy nem is volt bántalmazó?

2020. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem léptél még túl rajta. Feltételezem, a szakításkor is szeretted még, csak nem tudtad tovább elviselni a megaláztatásait, de attól a boldog idők még hiányoznak vele, és valószínűsítem, azóta se voltál olyan szerelmes, mint akkor. Ha jön majd valaki aki megbolondítja a hormonháztartásod és boldog leszel vele, elfelejted az exed. Az meg hogy mással megházasodott és gyereke is született, sokat nem mond, mert lehet hogy a nő annyira kétségbeesett (volt) a családalapítást illetően, hogy még egy rosszindulatú energiavámpírral is összeállt, csak hogy ne maradjon egyedül. Sok ilyen van, és ezekből lesznek a bántalmazó kapcsolatok.
2020. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert buta vagy.
2020. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!