Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember elmúlt 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmúlt 20 éves tényleg beszűkül az ismerkedési lehetőség? Én 24 vagyok sose volt kapcsolatom

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

20 előtt ott a suli, ahol valószinüleg sok lány van, igy nagyobb is az esély találni egyet aki tetszik / akinek tetszel.

20 év felett egyetemen vagy jó eséllyel körülvéve lányokkal. Ezen kivűl, elmész ide-oda, nő az ismeretségi köröd, több lehetőség.

Számomra 20 felett nyilt meg az ismerkedési lehetőség. Érettebbnek tűnnek, jobban el lehet velük beszélgetni.

Mozdulj ki és te is fogsz találni valakit.

2019. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább akkor szűkül be, amikor befejezed az iskoláidat és elkezdesz dolgozni egy munkahelyen. Legalábbis nagy általánosságban. De ma már annyira kitolódott a párkeresés időszaka, hogy ez nem mondható ilyen egyértelműen.
2019. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem a 20 év rettentően fiatal ehhez :D Nekem pl kb 21 évesen kezdődött az egyetem pont egy rettentő rossz kapcsolat után...szerintem az utána lévő 3-4 évben több mindent éltem át mint előtte és utána összesen. Ez inkább a közegtől függ mint a kortól és a hozzáállástól , kattan egyet az agyad, elkezdesz nyitni új hobbik, érdeklődési körök, sportok után, kicsit nyitsz és máris jobb.
2019. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
hát ha egyetemen nem tudtad kidugni magad, akkor nem tudom, hogy hol fogod...
2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyetemen is csak az dugja ki magát aki kolis és mellesleg jól néz ki, nagypofa, kemény, szociális típus, többinek ugyanúgy nem lesz ott se senki, mint gimiben.
2019. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem jártam begyetemre
2019. jan. 6. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

:)


Már nem is lesz :) Mivel mindegyiküknek vagy barátja vagy (idősebbeknél) férje van.


Vap-vap-vap-vaaaap! Ezt beszoptad. Várhatsz a második leosztásra 35 éves korod körül, de abban már nem lesz köszönet :)


Ilyen a világ, miért nem igyekeztél jobban ;P :)

2019. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivan
2019. jan. 6. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:

tegyél érte pl Tinder

egyébként baromság. 50+ osan is lehet ismerkedni meg 18 évesen is lehet keseregni hogy nincs senkid. Tenni kell érte. Ennyi

2019. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van szerintem.. engem 15-20 éves koromba ki se röhögtek a csajok, 20 után meg elkezdtem egész pozitív visszajelzéseket kapni, kapcsolatom is volt azòta. Talàn normálisabb férfiasabb pofám meg dumám lett időközben.
2019. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!