Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jó volt az erőszakmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jó volt az erőszakmentes megoldás? (kicsit talán hosszú)

Figyelt kérdés

Lényegében az van, hogy én 30hoz közelítő pasi vagyok és van egy(illetve több is, de most egyről van szó) unokahúgom.

Egy 16 éves lány, aki eléggé....buta. Arra próbálom mindet, köztük őt is rá tanítani, hogy valami értékesebb legyen belőlük, ne hülye ri banc ha öregebb lesz.

Ennek a lánynak van egy barátja, és kérdezgettem róla, hogy mégis milyen. Ki derült, hogy az egyetlen ok, amiért vele van"mert helyes".Gondoltam rá kérdezek, nem lenne vajon jobb, ha belső értékekkel is rendelkező pasit választana? Erre interneten rám írt a pasija, hogy "Mi van buz?gyerek?" gondoltam nem megyek bele a vitába, és szóban, szitkozás nélkül intéztem el. Aztán esze ugyebár nincs, nem tudott semmit vissza írni, az óta csendben van.


2014. jún. 21. 13:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Jobb lett volna, ha leverem amikor látom, vagy ilyesmi?

Ebből jön egy másik kérdés: Hogy lehet, hogy léteznek olyan lányok, akiknek egy jó külső elég? És olyan fiúk, akiknek 2 szó az összes, amit mondani tudnak?

Vagy ez alatt a pár év alatt, ami van köztünk, meg fordult a világ?

2014. jún. 21. 13:22
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lett volna jó? Egyébként figyel rád, hallgat rád az unokahúgod, mint idősebb, tapasztaltabb emberre?

Ha igen, akkor őrá próbálj hatni, ameddig a határai engedik.

2014. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzájuk, nincs semmi iq-juk, felesleges időpazarlás.
2014. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem most vagy 20 éves, kicsit nagyobb az IQ-d beszippant a zombi apokalipszis. Ez van
2014. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, kb. egyidősek lehetünk, a mi időnkben is voltak ilyenek, de még mennyi! Tudnék példálózni.
2014. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2. Nem tudom, ha valamit igaznak tart, azt se vallja be, ha nem érdekli, azt se. Elég érdekes.

3. Nem egészen... Az egyik, hogy mindenki azt mond, amit akar, egyenlőre szabad az ország.A másik meg, hogy rokon, így tanácsokat adhatok neki. nem mondtam, hogy dobja a mostanit, csak hogy változtatnia kéne a választási feltételeken.

2014. jún. 21. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:

figyelj, 80as IQjú emberek mindig is lesznek, nem tudsz velük mit kezdeni, főleg nem segíteni :/

régebben én is felidegesítettem magam rajtuk, de ma inkább figyelembe sem veszem őket, jól elvagyok az értelmesebbekkel :D

rendes vagy, hogy segíteni akarsz, de agyat nem tudsz fecskendezni a kis buksijába... :D

jobb picit önzőnek lenni az életben szerintem. inkább szexelj egy jót az ilyen felesleges dolgokon való agyalások helyett :) juhéé

2014. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Olyan unott lány, aki végighallgat, aztán továbbmegy?

Lehet, hogy csak udvariasságból hallgat meg.

2014. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

4es, tudod nem az IQ-EQ dolog az ami szerintem számít. De ha valakinek vannak önálló gondolatai, az már nem elveszett, és nem irányítja a tömeg.

5ös, nem tudok róla... Akkor, amikor én voltam 16, akkor nem láttam nagyon ilyeneket.Vagy csak az én ismeretségemben volt kevés.

2014. jún. 21. 13:31
 10/15 A kérdező kommentje:

8as, nem...

Olyan hogy vissza akar szólni, ha valami olyat mondasz neki ami neki nem tetszik.Csak nem tud.

Pl.: Mondtam neki, hogy ne trágárkodjon, egy fiatal, viszonylag szép lánynak nagyon nem kéne. Erre: Jóóvan má, csöndbe legyé, ugyis csunya vagy.

Igaz olyan családban, amiben ők nevelkedtek, hát el se tudom képzelni magam. Az egyik kisebb és őszinte gyereket megsimogattam a fején, mert olyan aranyos volt.(kisállat megpuszilás) és nem tudta mit csinálok. Ki derült,e gyiküket sem simogatta meg soha egyik szülője sem.

2014. jún. 21. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!