Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki? (ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Van egy adott lány, aki legjobb barátomnak a legjobb lánybarátja.

Az elmúlt napokban alkoholizáltunk és a csaj az ölembe ült meg a vállamra hajtotta a fejét. A buli elején már szétvágta magát és combomra hajtotta a fejét amikor kész volt. Múltkorában is voltak már erre utaló érdekes jelek és már nem először. Józanul ennek semmi jelét nem mutatja, csak részegen. Egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni. Tavaly az egyik legjobb barátnőjével voltam együtt, akivel azóta már megszakadt a kapcsolatuk (és én sem vagyok már vele együtt).

Az a baj ezzel az egésszel, hogy bár nekem nagyon bejön a csaj, de tartom magam, a spanom miatt, mert régen a csaj össze akart jönni spanommal de spanom nem szeretett volna, most meg már fordítva van az egész. Spanom próbálkozott nála nagyon sokáig de mindig offolta így megmaradtak lelkitársnak/barátnak. Spanom nagyon nehezen tette túl magát rajta.

És őszintén ez az egész egy padhelyzet, mert esetlegesen ha tetszem is a csajnak és én belemegyek, akkor tönkre mehet egy 13 éves barátság, de egyben a lány iránt is kezdek valamit érezni, amit még magam előtt is nehezen tudok bevallani. Így meg aztán pláne nehéz, hogy még részegen rá is spékel egy kicsit a dolgokra pont ezek miatt (is) kezdem egyre jobban vonzódni hozzá tudat alatt. 🥴



2020. aug. 17. 03:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jah.

19 évesek vagyunk.

a csaj 18

2020. aug. 17. 03:32
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy ócska ribi, ráadásul ilyen fiatalon alkoholista. Mi vonz benne egyáltalán?
2020. aug. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi vonz abban, hogy valaki ennyi alkoholt iszik? Másrészt, ha valaki alkohol miatt ilyen csak, akkor baromira semmi értelme. Az, hogy a spanoddal hogy áll a dolog, az mindegy, a nő dönt úgyis, ő semmit sem tehet, ha nem akar vele lenni. A barátságotok már tönkrement, mert vannak érzelmeid iránta, szóval ez már nem ok arra, hogy hagyd elmenni a lehetőséget.
2020. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Szeretem ezeket a hozzászolásokat,itt mindenki csak 30-èves korában kóstolta még elösször az alkoholt,egyèbkènt ha spicces/rèszeg valaki sokkal nagyobb az önbizalmat olyat is csinál amit józanul nem mer,de viszont èrdemes lenne ráhajtanod mert van esèlyed nála csak nem meri kimutatni az èrzelmeit józanul ès csak egy kis megerősitèsre vár tőled hogy te is akarod őt,lègy fèrfi ès lèpjèl te hogy lássa hogy szeretnèd őt.
2020. aug. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es nem a véleményedre vagyok kíváncsi, hogy mit gondolsz a lányról. Lehet hogy te nem voltál fiatal, de ha tetszik ha nem ilyen korban még vannak bulik, szoktunk inni és attól nem lesz alkoholista senki, hogy berúg.

3mas az nem oszt nem szoroz nálam, hogy alkoholt iszik e vagy nem.

4es köszönöm, hogy nem az alkohol miatt cseszegetsz mint a többiek :D

2020. aug. 17. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem foglak cseszegetni de a saját tapasztalatomat le írom. A pia buliban oldja a nőben a gátlásokat és olyat is meg tesz amiről titokban álmodozott de soha nem merte volna józanul meg tenni. De olyat nem tesz piásan se amit nem akar. Én akkor voltam lazább mikor ittam és jobban mertem közeledni olyanhoz aki tetszett nekem csak ahoz közeledtem mert józanul meg félszeg voltam. De az tuti, hogy nem megy oda fűhöz-fához.
2020. aug. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, pajti, ha még tudsz észérvek mentén haladni, akkor a csaj nem volt rád akkora hatással, ami megérne egy 13 éves barátságot.
2020. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen és az a baj, hogy igazatok van :D

Tudom, hogy etikátlan lenne spanommal szemben, de egyben férfi is vagyok és a hormonok dolgoznak, mert amúgy nagyon jól néz ki a csaj és tényleg nagyon bejön :$

De egyben bennem van az is, hogyha megkérdezem és visszautasítana utána már nem lenne azért mégsem olyan mint anno volt főleg ha ez még ki is derül.

Egyszerűen már nem tudom mitévő legyek..

2020. aug. 18. 18:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ki lesz a nyerő kakas a szemétdombon? Ez lehet egy rejtett rivalizálás a spanoddal.

Ez a leány, akár versenyeztethet is titeket, szóval kellett neki a spanod, de ő kifütyülte..a leány azt mondta oké a nem az nem ...ettől a ponttól vált érdekessé a spanodnak és mivel elkezdett vadászni rá, gondolom folyamatosan róla beszélt neked.. És szépen felértékelődött a szemedben...és pont a te öledbe hajtja a fejét részegen hmm érdekes...

A többit fejtsd meg te. 😉

2020. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet még mindig a spanoddal akarna lenni, csak most kispadra ültette, ez lehet sértettség, bosszú. Ha nem kellettem szenvedj te is. Azt, hogy egy kislány piásan hozzádbújik akár lehet csak egy kis szeretehiány is. Nem biztos, hogy rád vágyik, csupán egy simogatásra, törődésre, ölelgetésre.
2020. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!