Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejövök neki? (bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Most szeptemberben lettem gimis. A suliban van egy fiú, aki tetszik nekem. Amikor szoktam látni néha a folyosón, akkor észreveszem, hogy gyakran néz engem. Most akkor bejövök neki? Nem ismerem, még nem is beszéltem vele sose, csak a nevét tudom. Kezdeményezni meg nem merek. Amúgy ő 12.-es (17 éves) én meg 15 éves vagyok. Amikor látom, hogy néz, aztán elfordul, majd megint visszanéz rám. Normális válaszokat írjatok! Köszönöm.

15/L


2011. szept. 8. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
nekem bejössz, p_icsa
2011. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Látom sok értelem nem tud normális választ irni,most kivételt teszek:

Biztosan tetszel neki,mivel minden fiu általában igy viselkedik amikor tetszik neki egy lány,tapasztalat!,köszönj neki 1jót h pl:szia szép fiu:P

És akkor venni fogja a lapot,remélhetőleg következőkör már leszólit beszélgetni:)

Egy 15éves srác voltam.

2011. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

helyes,osztom uccsó.

szerintem is tetszel neki,mert amúgy nem nézne.

2011. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vesd be az ovis trükköket, barátnőd odamegy és azt mondja bejön neked, szerelmes levél, stb....
2011. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vajon nem biztos , de margarinon már valószínübb!
2011. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

bejössz neki, mikor elmész mellette köszönj rá h szija egy huncut kis mosoly keretében!:D

és utána majd lesz vmi;)

2011. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Melyik suliról van szó?

(Város/kerület/suli?)

2011. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egy Szolnok megyei gimiről, de nem Szolnokon van a suli, hanem egy másik városban :P miért?
2011. szept. 17. 23:57
 9/13 anonim válasza:

így már mindegy.

De ettől függetlenül ha elfogadsz egy tanácsot, akkor köszönj rá, de semmi szépfiú-zás, ne ijeszd el, szerintem egy sima helló is megteszi. Ha érdekled, akkor ez jó kiindulási pont.

18/F

2011. szept. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kisúj, Illésy Sándor?
2011. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!