Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felháborító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felháborító dolog, hogy randi előtt megbeszéltük a csajjal, hogy mivel én keményen edzek és lazacon élek, erre ő sült sertés hússal várt vacsorára?

Figyelt kérdés
Mert hogy ő nem talált a boltban lazacot. Na ez már milyen kifogás? Nem is ettem a sertésből, hanem otthagytam a nőt. Éhesen nem fogok kupakolni.

2020. aug. 17. 06:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Pedig ő csak jót akart, hogy végre egyél egy normálisat.
2020. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg te vagy a szánalmas ha ezen megsértődsz, mert neked már csak az 5 ezer forint/kilós lazachús jó csak! Nem minden boltban kapható, meg talán meg sem engedheti magának a csaj, hogy megvegye. Egyél inkább párolt csirkét rizzsel, az megfizethető.
2020. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Ez a lazacos téma már unalmas.

Kamu kérdésnek főleg.

2020. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Apád fa*za fog téged 5000ft-os lazaccal várni hülyegyerek.😆
2020. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Mindig elképedek, h tényleg vannak ilyen idióták. Itt a kérdezőre célzok, nem a kedves hölgyre, aki kitette a lelkét, de az sem volt jó.
2020. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
6%
Ha a csaj nem engedheti meg magának a drága lazacot akkor nem magához kellett volna szerveznie a randit, ilyen egyszerű. Ha tudja hogy ilyen etrenden van a pasi de nem kap lazacot akkor dob egy üzenetet hogy jó lesz e a csirke. Én is nő vagyok de azért mert valaki nő nem kell ilyen életképtelennek lenni.
2020. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Vedd meg a lazacot, aztán azt csinálja meg. Vagy most újat írtam?
2020. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Most nagyon felháborodtam meg megsajnáltalak, hogy nem tudtál kupakolni. Ja, nem.
2020. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
29%
Fordított esetben felháborító lenne, de mivel férfi vagy, egyél, amit kapsz, és örülj, hogy egyáltalán hajlandó főzni neked valaki, és különben is, minden férfi disznó.
2020. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ez olyan nagy kérés? A lazac? Ne csináljátok már! Nem kaviárt kértem.
2020. aug. 17. 08:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!