Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felháborító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felháborító dolog, hogy randi előtt megbeszéltük a csajjal, hogy mivel én keményen edzek és lazacon élek, erre ő sült sertés hússal várt vacsorára?

Figyelt kérdés
Mert hogy ő nem talált a boltban lazacot. Na ez már milyen kifogás? Nem is ettem a sertésből, hanem otthagytam a nőt. Éhesen nem fogok kupakolni.

2020. aug. 17. 06:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Verseny után a kolléga is megevett egy hamburget :D
2020. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is igyekszem egészségesebben élni, de ez azért a ló túlsó oldalára való átesés, hogy vki ekkora gyerekhisztit levág azért, mert egy nap sertés kell ennie lazac helyett. Főleg ismerkedésnél... lehet, hogy a boltban tényleg nem volt lazac, pláne ha kisbolt... nem is annyira gyakori étel a legtöbb háztartásban, hogy esetleg felismerje az illető a boltban. Azért átlag keresethez elég drága is (főleg ha mondjuk más értelemben is gazdag életet szeretne élni, és nem az összes pénzét trendi kajára költeni).

Az, hogy otthagytad, egy óvodás kislány szintjével ér fel. Legfeljebb máskor elmentek együtt vásárolni, elmondod, hogy milyen hús fér neked bele... gondolom, a csirkemell sem tiltólistás, és az azért mégsem olyan drága.

2020. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Ebből a kupakolás szóból arra lehet következtetni, hogy nem igazán nézed többnek egy random szexpartnernél. Így viszont a felháborodásod sehogysem állja meg a helyét. Mezei szexpartnertől végképpen nincsen jogod elvárni, hogy tekintettel legyen a túlzásba vitt igényeidre. Te sem vagy tekintettel arra, hogy neki nem olyan az anyagi helyzete, hogy egy olyan pasast etessen, aki szrba sem nézi. Az már más történet, hogy miért nem veszi észre, hogy kinek teszi szét a lábát.

De, csináld meg magadnak a lazacot, ne mással szolgáltasd ki az igényeidet, ha ennyire kényes királyfi vagy. Neked is ugyanannyi idő, energia az elkészítés mint neki. Értve vagyok?

2020. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!