Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 20-25 éves lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 20-25 éves lányoknak csak kb. 20 %-át tartom olyan szép arcúnak és jó alakúnak, hogy járnék velük és smink nélkül is szívesen néznék rájuk, akkor válogatós vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Válogatós vagy. (nő vagyok)
Nem vagy válogatós. (nő vagyok)
Válogatós vagy. (férfi vagyok)
Nem vagy válogatós. (férfi vagyok)
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy válogatós, belsőre például keci igénytelen lehetsz. Én őszintén örülnék neki, ha több férfi válogatna rendesen, ehelyett viszont csak azt látom, hogy külsőre mindenkit fikáznak, aztán összeszednek maguk mellé egy szép szutykot, aki bármit megtehet velük. Közben pedig azokat a nőket ekézik, akik reális/praktikus szempontok alapján is szelektálnak. Na ez rohadt szánalmas. De mindneki úgy rontja el az életét, ahogy akarja.
2020. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem vagy az. Ez azt jelenti, hogy minden ötödik lányt tartasz ilyennek, az pedig nem kis arány.

21/L

2020. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy válogatós, sőt lazán kezeled a dolgot. Én csak kb 10%-ot tartok vonzónak külsőre. Belsőre pedig max 1%. És a külső meg a belső soha nem szokott találkozni. Nem véletlenül vagyok inkább egyedül. F
2020. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy válogatós. Ha az arca és az alakja alapján el tudod dönteni, akarsz e járni vele, akkor nem nagyon vannak igényeid.
2020. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem a kérdést, hogy a külseje miatt a 20-25 éves nők 80 %-a alapból kiesik. A maradék 20 %-nak pedig jó nagy része kiesik még a belső tulajdonságok, intelligencia hiánya, stb. miatt.
2020. aug. 17. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom, te a férfi nem felső 0,0001 százalékába tartozol.
2020. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nekem a férfiak kb. 3-4%-a jön be külsőleg, utána belső tulajdonságaikat is megismerve ez az arány tovább csökken kb. 0,5-1%-ra. Mégis van párom, találtam hozzám illőt.
2020. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy válogatós, nekem nőként külsőre a férfiak kb 0,5-1%a jön be, a belsővel együtt meg ez tovább csökken... de mégis mindig volt párom. 22/l
2020. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Helyesnek mondott, magas srác vagyok, mégis azt mondanám kb a 20-25 éves csajok 40%-a simán bejön.


26/F

2020. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10-ből max 1 néz ki jó! És ezt is meg lehet nyugodtan tizedelni ha a belsőt is néznéd.
2020. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!