Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'eladó' srác 'probléma'. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'eladó' srác 'probléma'. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A Tesco-ban van egy ott dolgozó srác, aki ott van a vevők közt. Általában, ha ott vásárolok anyámmal, akkor látom, hogy néz (ott volt vele 2 'piros ruhás' is, beszélgettek, ránéztem a srácra, és láttam, hogy néz). Gyakran ott van ahol én, és szinte amikor arra járok, ahová 'beosztották', és ő is dolgozik, akkor figyel. De csak ennyi. Üldözési mániám van, vagy mi?
2010. aug. 4. 22:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
nem sajna :S
2010. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
végre egy lány aki nem a milliárdos üzletemberekre van rákattanva hanem Kovács 2 János szénbányászra meg a tescosfiúkra
2010. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Pedig reménykedtem...:D

Amúgy anyámnak vagy nekem 'lopós' fejem lenne?!

2010. aug. 4. 22:15
 14/27 A kérdező kommentje:
Egy fain Tesco-s fiú sosem rossz ;-)
2010. aug. 4. 22:16
 15/27 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, hogy "Te amúgy azt figyeled, hogy lopok -e, vagy azon gondolkozol, hogy kérd el a számom?" Max többet nem mész oda :)
2010. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Belé van beépítve a biztonsági kamera
2010. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mint a Showder KLubban: 'volt a fején egy piros gomb, de nem mertem megnyomni' :D
2010. aug. 4. 22:22
 18/27 anonim ***** válasza:

Odamész és megkéred hogy mutassa meg merre találod mondjuk a testáolókat .. amíg odaértek tudsz vele beszélgetni. A többi már csak rajtad múlik hogy elég bátor vagy e ;) .. egyébként ha nézett akkor tuti bejössz neki. Nem hinném hogy azt nézte loptok e :D

Egyébként teljes mértékben bele tudom élni magam, mert én is "tesco-s fiu" vok. :D .. nekem tetszene ha odajönne hozzám egy lány és szívesen segítenék neki. :)


18/F

2010. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
testápolókat *
2010. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy lenne rá alkalmam, mert általában nem egyedül megyek, és a srác is 'helyhez van kötve'. :(
2010. aug. 4. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!