Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen már tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen már tényleg nem könnyű a csajozás?

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De.


Ha jól csinálják, nem szrnak be, és a lány is kapcsolatot keres.

2019. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ebben a korban már kiégtél. 12-17 éves korig van az aranykor.
2019. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én beszari vagyok amúgy tizenévesen könnyebb volt
2019. jún. 21. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"már"????

Szerintem akkor kezd könnyű lenni. Nem kell anyucit kérdezgetni, hogy elmehetsz-e valahova, nem kell anyucitól kérni pénzt egy fagyira, akkor kezd az ember férfi lenni kisfiúból, stb.

2019. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
NEKED!
2019. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. 20 felett már vénember vagy.
2019. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Oviba könnyebb volt,ott pimp volt az ember.
2019. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először nevettem a kérdéseden. Aztán eszembe jutott ,hogy elhittem a csajok mindig tőlem idősebb pasit keresnek...Nekem 20on évesen volt a csajozási aranykorom . Így 30 felett nekem még nehezebb.
2019. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tizenévesen volt rohadt nehéz. 21 éves koromig szűz voltam. Állandóan osztálytársakba, szaktárs lányokba voltam belezúgva általánosban, középsuliban és egyetem elején is, akik persze nem akartak tőlem semmit, hanem mindig az idősebb srácoktól.


Most huszonévesen nyíltam ki és lett sokkal könnyebb. Régen sem a külsőmmel volt gond, inkább a személyiségemmel. Nem akarok számokkal dobálózni, de annak ellenére hogy 21 éves koromig szűz voltam, mostanra több lánnyal voltam, mint ahányat meg tudnék számolni a kezeimen és a lábaimon összesen.


26/F

2019. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!