Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi annak az esélye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi annak az esélye, hogy egy nagyon vonzó férfi egy kevésbé vonzó nővel járjon?

Figyelt kérdés

Ugye azt szokták mondani, hogy a szép emberek a szép emberekhez vonzódnak. Sok példa van arra, hogy egy vonzóbb nő egy kevésbé vonzó férfi mellett köt ki. De én arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek ennek a fordítottjára mennyi az esély.


Nyilván a szépség relatív...blablabla...

De én személyes véleményekre vagyok elsősorban kíváncsi.



2020. aug. 16. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár, sok év elég bizonyság?
2020. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép, meg a helyes.


Szerintem a férjem egy erősen 10-es férfi.

Sok nő megnézi, sokan próbálkoztak nála az évek alatt.


De ő mégis engem választott. Máig nem értem, hogy lehetett ilyen szerencsém. Pedig, én magamat, éppenhogy egy gyenge 5-nek értékelném.


Ugyanígy, az öcsém. Ő egy erős 8-as, s egy irtó ronda, felszínes, gőgös, nagyon kövér nővel jött össze.

2020. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismerek házaspárokat, ahol szerintem - ugye ez szubjektív - több lépcsővel jobban nézett ki a férfi mint a nő.

Aztán, hogy ennek mi a háttere ki tudja.

2020. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet.
2020. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nő választ, tehát lehetséges, de nem is, mert mulya bevállalni a szitut.
2020. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0
2020. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5ös, miért ne merne bevállalni egy kevésbé csinos nő egy 10es pasit??
2020. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik nap hazajött anyám és kiakadt, hogy mi van a srácokkal. Járt pár helyen a városban és arról mesélt, hogy milyen helyes, jó alkatú srácok vannak átlagos vagy átlag alatti, elhízott csajokkal.

Úgy általában a pasik szoktak jobban kinézni, főleg a kapcsolat elején. Vicces, hogy még a saját anyámnak is feltűnik, mindenhol általános beszédtéma... Kivéve itt. Itt ezt nem tudják elfogadni... :D

Persze, azért az már elég ritka, hogy a pasi tényleg a legjobb, de a nő ronda.

2020. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyet látam már.
2020. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peca1000 ***** válasza:

Nálunk is ez van, mondom én pasiként.


Nekem mindíg átlagos vagy az alatti nöim voltak.


A kényelem miatt.


Inkább ők kűzdjenek èrtem, minthogy én erőltessem meg magam :)

2020. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!