Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok fiúk csak azért akarnak velem találkozni, és barátkozni velem mert szép vagyok? :S Már kezdem unni. Pedig nem vagyok hülye lány. Véleményem szerint. (16/L)

Figyelt kérdés
És miért lehet az, hogy a fiúkkal jobban elvagyok mint a lányokkal?:S
2010. aug. 4. 23:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye... de okos se, a kérdés totál hülyeség viszont mert egyértelmű hogy a külsőt látják és azért akarnak megismerni, aztán ha kiderül hogy még értelmes is vagy akkor persze hogy többet akarnak mint barátság. mégis mit vártál?
2010. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Egy olyan fiú már jobban tetszene, aki nem barátkozni akar veled, hanem nyíltan megmondja hogy tetszel neki?


Amúgy szerintem örülj ennek, viszont válogasd is meg az embereket.

Mert: A külsőd megfogja az embereket, de utána hagyd hogy megismerjék a belsődet, hogy ne csak a külsőd miatt szeressenek.

2010. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Jó, csak fura, mert... pl pár hónapja nem volt ez :D és mintha megkergültek volna a fiúk. Na mindegy... talán a kérdést is csak unaloműzésképp írtam ki. Mert TALÁN énis tudtam a választ erre a kérdésre, de ... azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk, és most megbizonyosodtam a válaszban, ami már bennem is megvolt. Csak érdekelt, ti erről mit gondoltok... De nem értem miért kell mindenkit letámadni egyből..
2010. aug. 5. 00:03
 14/25 anonim ***** válasza:
Az osztályunkban pont olyan egy lány, mint te. Véletlenül nem Zsaninak hívnak? :)
2010. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
hoppá zsuzsi most lebuktál :D áá
2010. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem nem:D se nem Zsani, senem Zsuzsi nem vagyok.^^
2010. aug. 5. 00:12
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor Zsófi
2010. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azsem sajna
2010. aug. 5. 00:50
 19/25 anonim ***** válasza:
00:10 és 00:22-es, vajdaságiak vagytok??
2010. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy zombi pasit. Az majd az agyadért fog szeretni!
2010. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!