Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok is szeretnek kulcslyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is szeretnek kulcslyukon kukucskálni?

Figyelt kérdés
pl zuhanyzó ajtónál, vagy férfiöltöző ajtónál, vagy csak simán egy szobánál
2010. márc. 23. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
a lányok hallgatózni szeretnek :D
2010. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak egy külön érzékszervük van a hallgatózásra...akár több km-es körzetre is kihat:D
2010. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan óránk van, aminek a terme a fiú öltözövel szemben van (heti 2szer is:D), akkor mindig oda ülök, ahonnan teljesen belátni! ;) Mert nem csukodik jól az ajtó! xD
2010. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csakis...
2010. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy leskelődök. Nem vagyok én kukkoló. Mit érdekel engem hogy öltözik valaki? Abban semmi érdekes sincs. Ruhában is jól néz ki, aki jól néz ki, ha meg olyan bensőséges a viszonyunk, akkor legyen meglepetés, és ne egy öltöző előtt kukkolva kelljen meglátnom.
2010. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam kukucskálni néha :P:P
2010. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!