Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Miskolci buszsofőrökre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Miskolci buszsofőrökre is igaz az az oly elterjedt nőcsábászos dolog?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A "miskolci" szó kisbetűvel írandó.


Feltételezem ezt a legendát maguk a miskolci buszsofőrök terjesztik - nem véletlen ez a kis önpropagálás a részükről.


Az itteni buszsofőrökből kiindulva, a legtöbbnek gyereke vagy unokája is lehet már. Kivéve a helyi "rocker" buszsofőrnek aki olyan a városomban, mintha a Simpson családból kiszökött volna "Otto" - csak kicsit idősebb.

2020. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok, de már sokszor láttam lánykákat, akik a fülke mellett állnak, és bratyiznak a sofőrökkel. Nem feltétlenül csajozik a sofőr, elég, ha udvarias.
2020. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
95%
Nem tudom én itt a környékemen szinte csak 100+ kg-os sofőröket látok , ha ez a nők álma és csapják ezek a figurák nekik a szelet hajrá nekik :D
2020. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. miskolci kis betű
2020. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint bármelyik másik szakma, ki ilyen ki olyan emberek vagyunk :)
2020. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy foglalkozás a sok közül, nem ettől lesz valaki nőcsábász.
2020. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már fennhangon vidéki buszsofőrt újságolni, hogy így a fiatal csajok meg úgy kell venni a viagrát csak az asszony meg ne tudja. És tényleg állnak mellette egész úton fiatal csajszik beszélgetni. Ez valami csajfétis. "Egyenruha" meg "felelősség 40 ember felett irányít" meg kitudja mik.
2020. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!