Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új kapcsolatom van, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatom van, de nagyon fura dolog van, kifejtem lenn. Mit tanácsoltok? F

Figyelt kérdés

Szóval én egy külföldön élő vagyok, de végülis ez nem fontos. Megismertem ezt a lányt a munkahelyemen, beszéltünk, randiztunk, összejöttünk. Ő nem magyar, és nem is itteni származású, ő is egy másik európai országból jött ide.

Csakhogy ő nem úgy van, mint én, vagy bármilyen másik ember. Hamar feltűntek dolgok, miután összejöttünk. Nem volt képben neki soha senki, tehát se egy rokon, se egy régi barát. Részleteket nem sorolom. Feltűnt, hogy mintha nem lenne múltja, csak így idecsöppent. Végül kerek perec rákérdeztem, bár félig viccből, hogy bújkál a törvény elől, netán tanúvédelmi program, vagy menekül a maffia elől vagy mi? De nem, egyik sem. Mondja, bármikor hazamehet, és haza is megy egy nap majd.

Az a lényeg, hogy eljött otthonról, és csak annyit jelzett, hogy nem eltűnt, saját belátás szerint ment el, de nem mondta senkinek, hogy hova megy, és nem elérhető többé a régi facebookján, telószámán, sehol. Szóval csak úgy lelépett. Azt mondja, nem végleg, de egy jó időre. Egy éve kb. Palija is volt, akit a legjobban fájt neki otthagyni, és sajnálja a szeretteit, hogy milyen lehetett hirtelen ezzel szembesülniük, de legalább jelezte, hogy nem kell aggódni. Azt is mondta, azt tervezte, kb. 1-2 év múlva hazatér, vagy legalább felveszi a kapcsolatot újra a szüleivel, de olyan jól érzi magát, hogy lehet többet vár.

Nem tudom... Számomra ez a sztori eleg fura, de határozottan mondja, ez nem menekülés volt valaki vagy valami elől, csak egy belső indíttatás megvalósítása. Azt mondja, az eltűnés előtt évekig pedzegette, hogy tegyen-e ilyet, mert amúgy nem valami szép dolog, nem valami jó ilyet tenni. Azt is mondta, hogy tudta, ha gyereke lenne, nem tenne ilyet, ezért is szánta rá magát. Azt mondta, azért akart ilyet, mert egy "üres lapra" vágyott, új életre, új helyen, új munka, mindenkije nélkül.


2020. aug. 2. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
“Új kapcsolatom van” azt írtad. Ha együtt vagy már vele, akkor mi a kérdés? Ha most itt pàr anonim ember azt mondja hagyd a francba, akkor szakítasz vele? Nem annyira értem milyen tanácsra vágysz. Ismerkedni akartál vele, dugogatni feltételezem, akkor tessék megkaptad. Kit izgat, hogy mit csinál és honnan jött? Hidd el ha ennyire cigány életet él, akkor előbb utóbb mellőled is lelép szó nélkül.
2020. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ukrán a jó asszony?:D mert akkor ne csodálkozz, ha egy megtermett pali áll hajnalba az ajtódba, és kéri vissza az asszonyt:DD
2020. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyik országban élsz? :)


Eléggé fura a története a kisasszonynak..

2020. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!