Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Meghalt ma a nagymamám, pénteken lesz a temetés. Utaznunk kell, férjemben fel sem merült hogy eljöjjön velem merthát a munka. Jól esne ha nem egyedül kellene mennem, de ami még nagyobb problémát okoz az az hogy jó lenne ha valaki kint lenne a gyerekekkel addig (2,4 évesek). Ő pedig tétlenül nézi ahogy szaladgálok hogy tudna e valaki vigyázni rájuk.

Nem tudom hogy tényleg én reagálom túl mivel alapból ideges vagyok de szerintem nem oké.


2020. aug. 19. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod. Kedves férjed megfogja a két gyereket,. és vigyáz rájuk, te meg elmész a temetésre. A kicsi is ki vannak, mert rólad lejön a feszkó..és nyűgösek lesznek..szóval nehéz.

Fogadd részvétem.

2020. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne, de próbálj meg vele kommunikálni, kérd meg, hogy menjen veled. Lehet azért nem jut eszébe magától, mert más típus és ő szívesen lenne ilyen esetben egyedül, de te nem. Ne várd el, hogy olvasson a gondolataidban.

Az lesz a gáz, ha megkéred és nemet mond. De próbálj meg beszélni, remélem, támogatni fog.

2020. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gáz.

Bajban mutatkozik meg az igazi társ. Empátia nulla. Segítség nulla. Támasz nulla.

2020. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közeli hozzátartó halálakor jár 2 szabadnap. Ő ugyan nem közeli, de megkérdezhetné h elengedik-e.
2020. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj ez tényleg gáz. Nagyon érzéketlen a férjed
2020. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!