Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Linkelek férfiakról 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Linkelek férfiakról 6 portréfotót. Melyik férfi tetszik arcra? Melyik nem?

Figyelt kérdés

A fotók a google képkeresőből származnak.

1., a sötét szemű: [link]

2., a szakállas: [link]

3., az egzotikus: [link]

4., a világos:

[link]

5., a szeplős:

[link]

6., a szőkített:

[link]


2020. aug. 20. 18:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%
Mind átlagon felüli szerintem.
2020. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
A belinkeltek közül csak a 4 és 5 tetszik, ami azért vicces, mert átlagos esetben a barna szeműek és szakállas pasik, de a képen lévők nem tetszettek.
2020. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Huszonéves nő vagyok, leírom én is az én véleményemet.

Nem tetszik: 6., a szőkített, 2., a szakállas.

Nem az esetem, de attól még nem rossz: 4., a világos.

Jóféle: 3., az egzotikus.

Top: 1., a sötét szemű, 5., a szeplős.

2020. aug. 20. 19:01
 4/44 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindegyik nagyon jól néz ki.
2020. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem egy pletykafórum 🤷🏻‍♂️🧐
2020. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
75%

Csak az arc:


3. Kigyúrás+ tetkó nélkül, és rövidhajjal + 4-es


A 3-as így ilyenformában taszító számomra.


A többi nem.

2020. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
48%
*A többi nem a többi abszolút nem.
2020. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
65%
Az első arcra nekem nem tetszik. A többi nagyon szépnek tűnik, bár a másodiknak az arcából alig látszik valami a hatalmas szakáll miatt (amit egyébként amúgy is utálok), de a haja és a bőre színe és minősége valami káprázatos, és ez az álmodozó nézés nekem személy szerint nagyon bejön. Az egzotikusnak nagyon kellemesek a vonásai, de a tekintete eléggé távolságtartó (noha udvarias). A világosnak nagyon jók a külső adottságai, de a tekintete nekem könyörtelenséget sugall, ilyen emberrel nem szeretnék kapcsolatba kerülni, jó külső ide vagy oda. A szeplősnek is kiválóak a külső adottságai, de az ő nézéséből meg csak úgy süt az önelégültség (bár mivel hivatásos modellről lehet szó, elképzelhető, hogy ez a fényképész instrukciójára felöltött álarc is lehet, mint ahogyan az előző esetében is, de az összhatás akkor is taszító. A szőkített nem szőkített, ez természetes hajszín, kérdező, szerintem ez napszítta haj, aminek a töve színe azonos a szemöldökével, kérdező. Ez az illető vagy egy semleges nézésű álarcot visel, ami nem árul el semmit, vagy pedig nagyrészt híján van az élettapasztalatoknak és a karakteres, egyéni véleményeknek, vagy pedig az a fajta ember, akinek a véleménye aszerint változik, hogy mi áll érdekében. Bennem egy nem feltétlenül rossz szándékú, de alapvetően megbízhatatlan ember benyomását kelti. Kb. ennyit tudtam írni. Szóval a lényeg: azt, hogy milyen egy pasi arcfelépítése, teljesen lenullázhatja a kisugárzása, amely ebben az esetben, mivel portréfotókról beszélünk, a nézést jelenti.
2020. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
59%
Az 1. nem tetszik, a többi mind oké. :)
2020. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
75%
Ezek közül az első és a második nem tetszik, a többi igen.
2020. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!