Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Linkelek férfiakról 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Linkelek férfiakról 6 portréfotót. Melyik férfi tetszik arcra? Melyik nem?

Figyelt kérdés

A fotók a google képkeresőből származnak.

1., a sötét szemű: [link]

2., a szakállas: [link]

3., az egzotikus: [link]

4., a világos:

[link]

5., a szeplős:

[link]

6., a szőkített:

[link]


2020. aug. 20. 18:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Oké, 27-es, akkor hatoskát én bevállalom a ma éjjeli rémálmomba, ha ezen múlik, hogy téged ne zaklasson... :)
2020. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
4,5,6.
2020. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm #31. Igazán nagylelkű nő vagy. Az Isten hálálja meg könyörületed. 😅😊
2020. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi.. Elnézést. Mindegy, h nő vagy-e vagy férfi. 😊 Elfelejtettem, tudod keleti felfogás, még egyszer elnézést. 😊

33. voltam.

2020. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.,4.,6 ok.(Nekem elsőre bejött az 1. és azt hittem a többi tuti ronda lesz.Hát,nem.😂)Aztán annyian leszólták szegényt, hogy visszanéztem és utólag már én is gyengébbnek látom a másik kettőnél, de azért maradhat. A 3.nekem túl izmos, fejre jó lett volna. A szeplős vagy szakállas pasikat nem szeretem 😟Az a baj, hogy nekem az életben is csak ilyenek jönnek be. Ezért nincs is senkim most se😀A kérdést én is köszönöm, legalább képen láttam jó pasit, ha már élőben olyan ritkán.
2020. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
6%

Neharagudjatok, de mi ertelme van ennek a kerdesnek? Pontozgattok olyan ferfiakat, akikhez az eletben nem lesz kozotok...a fenti linkelteknek olyan m1, hogy 8 vagy 10 pontot adtok rajuk. En nem ertem miert nem marad egy ember a sajat kategoriajanal, es miert nem nezegeti azokat a ferfiakat... Oket nezegethetitek, de az osszes 1tol 1-ig joval atlagon feluli, es ti valoszinuleg alig-alig vagytok atlagosanak mondhatoak is :)

Ezeket a ferfiakon nicns amit pontozni... mind felso kategoria..

Nekem abszalut nem elvarasom, hogy a pasim igy nezzen ki, sot... nem is foglalkozok ilyen hozzam kepest joval szebb fiukkal, mert ertelmetlen. Inkabb azokat nezegetem, akik nem neznek ki fenyevekkel jobban mint en..

Ez olyan mintha minimal beren elnek, de farrarival szeretnek jarni :)))....

25 N

2020. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
93%

Hogy értelme van-e, azt nem tudom, de mi legalább jól szórakoztunk... veled ellentétben.


Egyébként pedig egy minimálbéren élő miért ne álmodozhatna egy Ferrariról? Kinek árt azzal? Ha megvenni nem is tudja, azért azt eldöntheti, a Ferrari tetszik-e neki jobban vagy a Lamborghini...

2020. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
92%

36-os, értelme? Miért kéne, hogy mindennek értelme legyen? Én jót szórakoztam, és vicces, hogy te meg teljes testkép analízist lefuttattál rajtunk, hogy így tudod, hogy nézünk ki. :P

Az esélyektől függetlenül sem hinném, hogy itt mindenki ronda lenne, de neked kellően keserű a szőlő azt látom. Ábrándozni meg mindenki szokott és kell is néha kicsit ellazulni.

2020. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudod, hogy mi nem vagyunk átlag fölöttiek?😜

Egyébként volt már ilyen kaliberű pasim. Azért csak volt, mert belülről meg rohadt szegény. És ki is néztem egy újat, aki belülről is rendben van. Persze nem feltétlenül tudom megszerezni, de ha igen, akkor biztos nem zavarnám el azért, mert nehogy már "jobb" legyen nálam.

Amúgy meg a pasik mást se csinálnak,mint náluk sokkal jobb kaliberű nőket nézegetnek. Mi miért ne tehetnénk? Elég baj az nekünk, hogy nekünk csak fotón van rá lehetőségünk,mert az utcán egyik rosszabb,mint a másik 😀 Nézegesd inkább te is, nem fog fájni. Egyébként egy jó Ferrarit is megnézek, akkor is ha nem tudnám, és nem is akarnám megvenni.(Jogsim sincs😂)

#35

2020. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

36# Ez savanyú hozzáállás!

De a lényeg, hogy miért feltételezed, hogy nem vagyunk szép nők? Fogalmad sincs, hogy nézünk ki. Nem mindenki csúnya a gyakorin! Ha magadról ez a véleményed, az a te dolgod, de minket ne vegyél magaddal egy kalap alá. Se a párjainkat, már ami a nem szingli kommentelőket, köztük magamat, illeti. Nem tudhatod, hogy kinek hogy néz ki a barátja/férje. Nem ismersz minket. Mi van, ha azt mondom, az egyik kép a barátomat ábrázolja, hm? :D Amúgy nem, de akár lehetett volna.

Egyébként pedig nem pontoztuk a férfiakat 10-es skálán. A kérdésem lényege, hogy feltérképezzem a véleményeket különböző típusú férfiakról.

2020. aug. 20. 23:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!