Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ha zavarban vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha zavarban vagytok, az azt jelenti hogy tetszik nektek a fiú?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék arra, hogy ti azért vagytok-e zavarban, elpirulva stb. Ha tetszik nektek egy fiú? Vagy más oka is lehet ha egy lány elpirul, zavarba jön? Ha van ilyen, írnátok pár példát hogy tudjam hogy miért?



Amit észrevettem a lányon: Zavarba jöt, a szemeit jobbra balra mozgatta. Elpirult (full vörös volt) de nem tudom miért.


Légyszíves a kérdéseimre fókuszáljunk, mert erre lennék kiváncsi.



2020. aug. 17. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem te mondtál vagy csináltál valami olyat, amitől zavarba jött, akkor igen, valószínűleg tetszel neki és azért viselkedett így
2020. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nálam azért van ez, mert bénán kommunikálok az emberekkel és félek, hogy valamit rosszul mondok és hülyének fognak nézni, esetleg bántanak miatta. Akkor is ugyanez a reakcióm, ha a Spar pénztárossal beszélek, akkor is, ha a szomszéd Sanyi bácsival és akkor is, ha valaki olyannal, aki tetszik. De ez csak én vagyok.
2020. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazából amit írtatok az én esetemben nem áll fenn. Itt az a kérdés, ha nem tetszem neki akkor is elpirulhat stb?
2020. aug. 17. 17:32
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
#2-es leírta Előfordulhat, hogy annyira zárkózott típus, hogy egy egyszerű szituációtól is zavarba jön. Pld. ha észreveszi, hogy nézed, de ez csak annyi is lehet, hogy a pénztáros kéri, hogy apróval fizessen.
2020. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én kb minden fiú előtt elpirulok. De nem azért mert annyira tetszenének, szimplán frusztrál a helyzet hogy egy idegennel kettesbe vagyok és/vagy beégek előtte.
2020. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó tehát nem azért pirult el, mert tetszem neki.
2020. aug. 17. 17:40
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
#6-os Nagyon nehéz a felfogásod! Senki nem írta, hogy nem azért, hanem azt, hogy lehet más oka is.
2020. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
6-os, senki nem ezt mondta. Lehet tetszel neki és azért pirult el, de lehet más oka is. Erre írtak példákat. Ha ismered a lányt és látod, hogy máskor nem ilyen, csak a te társaságodban, akkor elég valószínű, hogy bejössz neki.
2020. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Pontosan a más okok érdekelnének, aztán majd eldöntöm hogy illik- e a szituációra.
2020. aug. 17. 17:46
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2020. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!