Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, problémátok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, problémátok lenne egy ilyen nővel egy kapcsolatban, vagy díjaznátok?

Figyelt kérdés

Akinek szüksége lenne rátok ahhoz, hogy boldognak és teljesnek érezze az életét, ti jelentenétek számára a biztos pontot, az érzelmi stabilitást és gyakorlatilag bármit megtenne értetek, amire fizikailag képes, elnézne nektek sok mindent. Ez a ti személyeteknek szólna konkrétan, nem akarna kapcsolatot akárkivel csak azért, hogy legyen neki. Egyébként mellettetek állna mindig, meghallgatna, támogatna, maximálisan elfogadna titeket, sírhatnátok a vállán, a ti érdeketeket zokszó nélkül a sajátjai elé helyezné minden körülmények között. Sokat bújna, ölelne, puszilna, csókolna. Mindezek ellenére lennének azért barátai is, akikkel tartja a kapcsolatot, nem lenne muszáj a nap 24 órájában mellette lennetek.

Megpróbáltam tömören leírni azt, ahogyan működök szerelmesen, amúgy nem vagyok biztos benne, hogy az ilyen szintű odaadás/önzetlenség/"alárendelődés"(?) normális, de érdekelne, hogy általában hogyan viszonyulnak hozzá a férfiak.



2020. aug. 22. 04:59
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretnék ilyen nőt, ez már nem egészséges.
Tetszene, mert tudnám, hogy megtehetek vele/mellette szinte bármit.
Tetszene, mert érezném, hogy mennyire szeret.
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így első blikkre nagyon tetszik, de ha hosszú távú kalcsolatban gondolkozol akkor azt is érdemes számításba venni mi lesz ha már a szerelem elmúlik és a szeretet marad, akkor is jól el tudtok-e lenni egymással, lesz-e közös témátok.
2020. aug. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eleve csak akkor szeretek bele, ha már ismerem és kompatibilisnek találom a személyiségét az enyémmel, ha túl vagyunk mélyebb beszélgetéseken.
2020. aug. 22. 05:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az ha maximalisan tamogat es az en erdekeimet az ove ele helyezi az nem jo. Kell egy balance, a legtobb embernek ( kivéve a gyakoris foszereket akiknek eletukbe nem volt nojuk ) nem olyan no/tars kell aki ugymond a szolgaja lesz a parjanak, hanem olyan akinek van személyisége, ellent tud mondani a parja hulyesegeinek es partner abban hogy kozosen egy kapcsolatot felepitsen a párjával.
2020. aug. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

“ Akinek szüksége lenne rátok ahhoz, hogy boldognak és teljesnek érezze az életét, ti jelentenétek számára a biztos pontot, az érzelmi stabilitást és gyakorlatilag bármit megtenne értetek, amire fizikailag képes, elnézne nektek sok mindent.”


Amit itt leirtal nem egy mentalisan egeszseges emberre vall, az akinek masra van szuksege, hogy kiteljesedjen, vagy boldog legyen, annak valami nagyon nagy gondja lehet a fejben es/vagy a szivben.

En mar nem kezdek mentalisan/lelkileg serult emberekkel, mert utolag mindig rajottem, hogy csak sajat magammal csesztem ki vegso soron.

Szoval, kosz, de passzolom.

2020. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
A leírtak töredékére sem képesek a férfiak. Csak addig színészkednek, hogy szexet kaphassanak, onnantól jobb esetben le vagy szarva, de inkább mennek a meztelen képek haveroknak, mindent szétkürtölnek rólad, még ki is találnak hozzá olyat, ami nem igaz. Undorítóak.
2020. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én abszolút díjaznám ezt és viszonoznám, mert én is alapból ilyen vagyok. Ettől szép a szerelem... 🖤


24F

2020. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!